بیوگرافی کامل لیلی راچفورت
کپی ممنوع!
برای خوندن بیوگرافی به ادامه مطلب برید.
بیوگرافی لیلی راچفورت
ملیت: موناکو / صداپیشه: جوی جاکوبسون (تکن 5، تکن 7) راشل هیرچفیلد (کمپین داستانی) لورا بلانک (تکن تگ تورنمنت 2، صحنه های تکن 7) آسامی ستو (استریت فایتر در مقابل تکن) / سبک مبارزه: من در آوردی:| / سن: 16 (در تکن 5: رستاخیز تاریکی، تکن 6، تکن 6: قیام خونین، تکن تگ تورنمنت 2) / گروه خون: او / قد: 173 سانتی متر / وزن: 61 کیلوگرم / وضعیت: دانش آموز دبیرستان / سرگرمی: شرکت در مسابقات خیابانی مبارزه و کمک کردن به پدرش / علاقه مندی ها: سباستین، آسوکا کازاما (از تکن 6 به بعد)، شیرینی ها، دیدن خوشحالی پدرش، پیروزی / تنفرات: آسوکا کازاما (تکن 5: رستاخیز تاریکی)، میشیما زایباتسو و مدیر عاملان جدیدش (تکن 6)، باختن، دیدن ناراحتی پدرش، غذاهای ادویه دار / حضورها: تکن 5: رستاخیز تاریکی، تکن 6، تکن 6: قیام خونین، تکن تگ تورنمنت 2، تکن سه بعدی، تورنمنت کارتی تکن، تکن رولوشن، تکن 7، تکن موبایل / حضور های دیگر: استریت فایتر در مقابل تکن، تکن 5: رستاخیز تاریکی، هرج و مرج ورود ملکه
امیلی دی راچفورت که بیشتر با نام لیلی شناخته شده است اولین بار در تکن 5: رستاخیز تاریکی رونمایی شد و بعد از آن در عناوین بعدی تکن نیز حضور داشت.  در هنگام معرفی، لیلی به عنوان دختری ثروتمند از موناکو شرح داده شد که از مهارت هایش در رقص برای مبارزه در دعواهای خیایانی استفاده میکرد. با وجود اینکه مدت زیادی نیست که به تکن اضافه شده اما تبدیل به یکی از محبوبترین شخصیت های سری شده است. داستان لیلی در تکن شخصی و کمی از فیلمنامه اصلی فاصله دارد. لیلی در کودکی دزدیده شده بود و هنگامی که توانسته بود یکی از آدم ربا ها را دستگیر کند به مبارزه خیابانی علاقه مند شد. دلیل لیلی برای ورود به مسابقات، به غیر از تمایل او برای مبارزه، علاقه عمیق او به پدرش، که یک ثروتمند نفتی موناکو میباشد است که به نظر میرسد بخاطر میشیما زایباتسو دچار مشکلات کاری شده است. او اغلب با خدمتکار خود سباستین همراه است. با این حال رقابت او با رقیبش آسوکا کازاما، دختری که در مسابقات قبلی او را شکست داد یکی از تمرکز های داستانی اوست. هنگامی که لیلی مصمم بود انتقامش را بگیرد، تمرکز آسوکا به موضوع دیگری معطوف شده بود. به هر حال هر دو مغرورند و آماده مبارزه، لیلی مرموز و بی سر و صدا و با اعتماد به نفس و در عوض آسوکا سرسخت و متکبر است. شخصیت لیلی ظریف و زیبا و علاقه مند به تحقیر و تا حد زیادی آزار رساندن به دیگران توصیف شده است. سبک مبارزه خیابانی او ترکیبی از رقص کلاسیک یا باله به نظر میرسد. این سبک با حرکاتی شبیه به ژیمناستیک مشخص میشود - چرخش های فانتزی، تامبل ها، و روی نوک پا چرخیدن ها و کله معلق زدن و روی دست ایستادن. این سبک را احتمالا از خودش آموخته چرا که پدرش از خشونت بیزار است و هرگز به او اجازه نمیدهد که هنرهای رزمی بیاموزد. به همین دلیل بعضی از حرکات او پس زمینه و شخصیت او را منعکس میکند. تکنیک هایش زیبا و روان و سرگرم کننده هستند و از آن در مبارزه استفاده میکند. لیلی نوجوانی 16 ساله با چشمانی به رنگ آبی روشن و موهای بلوند و چتری است که کاملا صاف قیچی شده و دارای پیراهنی کوتاه و تور توری است. مدل موی لیلی، لباس او و سایر جزئیاتش شدیدا شبیه به لـ ـو لـ ـیـ تا است و زیبایی و آراستگی او در میدان نبرد نیز این موضوع را کامل میکند. شخصیت لیلی از ابتدای حضور در تکن 5: رستاخیز تاریکی، به عنوان شخصیتی صاحب سبک شناخته شده است و در کنار ادی گوردو و کریستی مونتیرو قرار میگیرد. لیلی شخصیتی آسان و نسبتا قدرتمند است که بسیاری از بازیکنان جدید به دلیل انیمیشن های "جذاب" او را بر میدارند. جایگاه لیلی در رتبه بندی، متوسط رو به بالا است.
داستان تکن 5
آغازین: لیلی تنها دختر سرمایه دار نفتی موناکو است. چهار سال پیش او ربوده شد و هنگامی که در اسارت بود یکی از کسانی که او را گروگان گرفته بود را دستگیر کرد. این اتفاق عطش او را برای مبارزه بالا برد. با این حال پدر لیلی مرد خوش قلبی بود که از خشونت بیزار بود. "من نمیخوام که پدر از دستم ناراحت بشه...اما دوست دارم که مبارزه کنم." لیلی دیگر نتوانست جلوی میلش به مبارزه را بگیرد و با عنوان تعطیلاتی معمولی، از جت خصوصی خانواده برای سفر و شرکت در مسابقات مبارزه خیابانی در هر گوشه دنیا استفاده میکرد. روزی او دعوتنامه ای برای مبارزه از سوی حریفی در سان فرانسیسکو دریافت کرد. لیلی به زودی متوجه شد که میزبان این مسابقات چیزی جز میشیما زایباتسو نیست که دلیل اصلی مشکلات پدر او بود و تصمیم گرفت تا با ورود به مسابقات به مشکلات کاری پدرش پایان دهد.
میان پرده ها، استیج 4: لیلی در معبدی پاییزی قدم میزند و با خود میگوید که چه جای خوب و هیجان آوری بود و چقدر از آن لذت برد. گانرایو در پشت سرش ظاهر می شود و نقشه ای را در دست نگه داشته است، او متوجه لیلی میشود و درباره مسیر از او میپرسد. توجه لیلی به ابروهای زخیم او جلب میشود و او را با پدرش مقایسه میکند و سپس روی نقشه اش برای از سر راه برداشتن میشیما متمرکز میشود. در ادامه مبارزه ای شکل میگیرد. بعد از اینکه لیلی میبرد، گانرایو بیهوش نشان داده میشود. لیلی میگوید میکند که او چهره زمختی دارد و خیلی خوب نیست و شروع به خنده میکند.
استیج نهایی جینپاچی میشیما: لیلی به میان جهنم قدم میگذارد، جینپاچی میشیما در فرم شیطانیش در پشت سر او ظاهر میشود. لیلی متوجه او میشود و بر میگردد. جینپاچی نام خود را میگوید و لیلی پی به نسبت او با میشیما میبرد و مبارزه را بخاطر پدرش شروع میکند.
اندینگ: لیلی و سباستین پیروزی خود بر میشیما را جشن میگیرند، راننده لیلی در لیموزین منتظر است و تلویزیون ماشین را روشن میکند و متوجه میشود که شرکت راچفورت بعد از همکاری با شرکت میشیما ورشکست شده است. راننده شوکه میشود اما لیلی هنوز در حال شادی است و بعد از آن راننده از صحنه خارج میشود.
داستان تکن 6
آغازین: لیلی بدون اطلاع پدرش به مسابقات پادشاه مشت های آهنین وارد میشود و توسط آسوکا کازاما آسیب میبیند. پدر لیلی متوجه حضور لیلی در مسابقات میشود و بیرون رفتن از خانه را برای او غدقن میکند و لیلی نمیتواند تا از آسوکا انتقام بگیرد. در این زمان بود که میدان های نفتی پدرش توسط میشیما زایباتسو گرفته شد. شرکت ورشکسته شده و پدر لیلی از استرس از حال رفت. لیلی نگران وضعیت پدرش بود و تصمیم گرفت تا زمین های نفت خیز پدرش را از میشیما زایباتسو پس بگیرد تا ناراحتی او را کم کند. وقتی او در حال طرح ریختن نقشه اش بود میشیما زایباتسو از مسابقات پادشاه مشت های آهنین 6 رونمایی کرد. لیلی فرصت را از دست نداد و برای کمک به پدرش وارد مسابقات شد.
اندینگ: آسوکا شتابان دوچرخه سواری می کند. او پرخاش میکند که در رسیدن به مدرسه دیر کرده است، از قرار معلوم وارد مکانی میشود و با لیموزین برخورد میکند. آسوکا فریاد میزند و دوچرخه اش می شکند و باعث زمین خوردن او میشود. لیلی با یونیفرم مدرسه از لیموزین خارج میشود و آسوکا را به مبارزه میطلبد، او اظهار میکند که بالاخره آسوکا را پیدا کرده است اما سازگاری آنها کوتاه مدت خواهد بود. بعد از اینکه آسوکا به لیلی میگوید اون به خاطر خراب کردن غذای دیگران یک احمق است آنها چند مشت با یکدیگر رد و بدل میکنند، بعد از حرکت دوربین سباستین از ماشین پیاده میشود و غافل از موقعیت میگوید "خیره کننده است! اونا بالاخره دوست شدن. من بهش افتخار میکنم." و نمای نزدیکی از صورت لبخند به لب لیلی دیده میشود.
کمپین داستانی "یک هدیه پر زرق و برق": در کمپین داستانی، لیلی یک باس در لنگرگاه ملکه است. پس از اینکه بازیکن او را شکست بدهد، با انجام کمی تحقیق او با لارس و آلیسا روبرو می شود و به آنها یک وسیله نقلیه برای استفاده می دهد. لیلی به آنها می گوید که کسی آن را به او داده است اما او نمیتواند آن را نگه دارد و پنهان کند. لیلی قبل از بازگشت به موناکو از اینکه قادر به انجام یک مسابقه برگشت با آسوکا کازاما نیست ابراز تاسف میکند و به لارس میگوید اطمینان بدهد که جلوی جین کازاما را میگیرد یا اینکه او را به "قتل" میرساند. وقتی لیلی می رود، لارس می گوید که سعی می کند او را نا امید نکند.
داستان تکن تگ تورنمنت 2
لیلی در بازی تکن تگ تورنمنت که خارح از داستان اصلی است حضور دارد. پدر لئو غارشناس معروف و مادرش مدیر اجرایی شرکت جی بود. با این وجود پدر لئو طی یکی از ماموریت هایش و هنگامی که لئو کودک بود گم شد. بعد از اینکه مادر او را بزرگ کرد به قتل رسید. لئو هنگامی که درباره قاتل مادرش جستجو و تحقیق میکرد به نام کازویا میشیما رسید که به عنوان نجات دهنده دنیا مورد ستایش بود و نزدیک شدن به او تقریبا غیرممکن بود.
اندینگ: آسوکا برای سرکوب مبارزه گنگستری وارد میشود و یکی از اعضا را که به او حمله میکند شکست میدهد، لیلی یواشکی به آسوکا نگاه میکند و سپس به سباستین دستور میدهد تا نقشه ای را شروع کند، سباستین به اعضا میگوید تا نقشه را اجرا کنند، که منجر به نزاع کامل میان هر دو باند می شود، هنگامی که آسوکا سرگرم مبارزه است، لیلی وارد میشود تا اعلام کند که او نقشه ای برای گرفتن عنوان آسوکا "میانجی گنگ" دارد. به زودی آسوکا متوجه می شود که تمام اعضای گروهی که متوقف شده بودند، در واقع کارگران تحت امر لیلی بودند، و بلافاصله لیلی را متهم به راه اندازی همه چیز می کند. لیلی، با این حال، آسوکا را "Mediator Ex-Bang" می نامد، که منجر به مبارزه کامل بین این دو می شود.
داستان استریت فایتر در مقابل تکن
دختر سزار نفتی مغرور و متکبر، تمایل زیادی به مبارزه دارد و به دنبال فرصتی برای مبارزه خیابانی است. او یک مسابقه تلخ را به دست آسوکا کازاما در مسابقات پشت سر گذاشته بود و از آن زمان به بعد او را به عنوان رقیب می دید. به خاطر پدرش، او با آسوکا تیمی را برای به دست آوردن جعبه مرموز واقع در قطب جنوب تشکیل میدهد.
آغازین: علیرغم مشاجره های شدید و مبارزه هایی که در گذشته با آسوکا کازاما داشت، لیلی به دیدن رقیب خود میرود و درخواست می کند که آسوکا همراه او در قطب جنوب شود تا بتواند پاندورا را برای پدرش ببرد.
لیلی: "تمایلات خشونت بار اولیه تو مکمل خوبی برای توانایی مبارزه شجاعانه من خواهد بود."
آسوکا: این دیگه چه درخواستیه؟ مبارزه میخوای یا چیز دیگه ای؟
پذیرفتن پیشنهاد لیلی برای آسوکا آسان نبود اما از زمانی که اخبار پاندورا شدت گرفت با اینکه نمیتوانست کمکی کند اما هیجان زده شد و در نهایت پیشنهاد لیلی را پذیرفت.
آسوکا: "خوبه، میام، به هر حال...میخوام این جعبه رو چک کنم. اما ما همکار نیستیم و دوست هم نیستیم. ما فقط دو نفریم که داریم با هم به یه مکان میریم، گرفتی؟"
لیلی: "میدونستم که میای، به زودی ما بزرگترین مبارزه دو نفره جهان رو ترتیب میدیم.".
آسوکا: "ما دو تایی مبارزه نمی کنیم!... تو حتی به من گوش نمیکنی، میکنی؟"
نکات جالب
-عنوان لیلی زیبای پلاتینی است و در کنار آسوکا عنوان دو نفره آنها شاهزاه و گدا است.(استریت فایتر در مقابل تکن).
-او به همراه هوارانگ و آسوکا تنها شخصیت های تکن هستند که از لباس های پلیر دوم به جای لباس های استریت فایتر در مقابل تکن استفاده میکنند..(استریت فایتر در مقابل تکن)
هرج و مرج ورود ملکه
لیلی به عنوان شخصیت مهمان و قابل بازی در بازی psp "هرج و مرج ورود ملکه" که در 28 جولای 2011 عرضه شد حضور داشت. لیلی توسط رینا ساتو صداگذاری شده است که همچنین عهده دار صداپیشگی شخصیت اصلی کن آکاماتسو، یعنی نگی اسپرینگفیلد نیز بوده است.
کمیک آنلاین تکن
در هنگام مسابقات مشت های آهنین 6، جنگی برای سلطه جهانی توسط پدر و پسر، کازویا میشیما و جین کازاما در حال وقوع است. داستان در درجه اول بر روی آسوکا کازاما، زنی جوان با حسن نیت عدالت متمرکز شده است که هنرهای رزمی سنتی کازاما را آموزش دیده است. او تصمیم گرفته تا در مقابل آسیب هایی که خویشاوندش جین به دنیا وارد میکند بایستد. در این داستان لیلی برای اولین بار به عنوان دشمن حضور پیدا میکند، و سپس به عنوان یکی از شخصیت های اصلی همراه آسوکا کازاما میشود.
دیالوگ ها
هنگام مبارزه:
-باورت نمیشه...تو میتونی به من آسیب برسونی؟
-مبارزه های من...بخاطر پدرم هستن.
-فکر نمیکنی اینجا مکانی عالی برای مبارزه ست؟
-چقدر میتونی در مقابل حمله هام بایستی؟
در هنگام پیروزی:
-سباستین نمیتونی بهتر از این باشی؟
-لطفا به پدرم نگو
-وقت چایی عصرانمه
-لحظه پیروزیه! عاشقشم!
تکن تگ تورنمنت 2
در حال مبارزه:
-یعنی ممکنه کی باشی؟
-میتونم اینکارو خودم بکنم
-استریت فایتر در مقابل تکن
در حال مبارزه:
-قبل از زمان چای کارمو باهات تموم میکنم.
-حسابشو میرسم. بریم بهشون مشت بزنیم.
در حین پیروزی:
-دست و سرت...اون چی بود؟ و تو چی هستی؟
-ما تمومش نکردیم آسوکا کازاما! تا وقتی که من بگم! بلند شو مبارزه کن!
-خیلی احمقانه ست که بگم بدن خوبی داری. میتونم خیلی عیب توش ببینم، با شکم زشتت شروع کن.
-شما قربان، در رزم خیلی مهارت ندارید. باعث تعجبه که چطور تا حالا زنده موندین.
-اون کی بود؟ منم میتونم با سیک مبارزه کنم، نه؟
نکات جالب شخصیت
-دستمال گردن لیلی در لباس دومش جزئیاتی بود که در بازی های بعدی حذف شد.(تکن 5: رستاخیز تاریکی)
یکی از موارد سفارشی سازی لیلی "شاهزاده تمام کیهان" از Katamari Damacy در قسمت سر او است(تکن 5: رستاخیز تاریکی).
-یکی دیگر از آیتم های سفارشی سازی، مدل موی کارین کانزوکی از سری استریت فایتر است که شخصیتیش شباهت زیادی به او دارد. حتی اگر لباس پلیر دوم خود را کاملا به قرمز تغییر دهد، تقریبا شبیه کارین میشود(تکن 5: رستاخیز تاریکی).
-لیلی را می توان به طور سفارشی تا حدودی شبیه به الیزابت "سیسی" دلما، شخصیتی از سری تلویزیونی انیمیشن تولد فرانسه لیوکو کرد. فقط سه چیز مورد نیاز است: پیراهن کوتاه زنانه (صورتی)، استایل پانک (ارغوانی بهترین رنگ برای آن است.) و موی سیاه(تکن 5: رستاخیز تاریکی).
-حریفان لیلی در مرحله 1 و 2 در کمپین داستانی مد "آرنا" آلیسا بوسکونوویچ و لارس الکساندرسون هستند(تکن 6).
-اگر کمپین داستانی را بازی کنید متوجه میشوید که خانواده روچفورت خیلی ثروتمند و دارای تانکر بزرگ نفتی هستند(تکن 6).
-در استیج، شما باید با چند مبارز زن (که از سبک نینا استفاده میکنند) گماشته شده توسط پدر لیلی مبارزه کنید(تکن 6).
-لیلی سفارشی متفاوتی برای نسخه کنسول دارد. که میتواند بدون روپوش و در رنگ های متفاوت باشد(تکن 6).
-لیلی را می توان به صورت سفارشی به شکل جکی، دانش آموز دبیرستانی و تا مقداری دلقکی شیطانی در آورد(تکن 6).
-لیلی میتواند به صورت سفارشی به شکل های زیر در بیاید: فرشته با بالهای فرشته، کارین کانزوکی و سی وایپر از مبارز خیابانی، تیفا لاکهارت از فینال فانتزی، موریگان انزلند از Darkstalkers، امی سورل از سول سالیبور، یوکو از گورن لاگان، کناتا ایزومی از لاکی استار، سلور مون از سیلور مون، میسا آمانده از دث نوت، اوریچیمه اینوئه از بلیچ و موکا آکاشیا، اینر موکا از روزاریو+ خون آشام.(تکن 6).
-او برای اولین بار به زبان مادریش یعنی فرانسوی صحبت میکند.(تکن تگ تورنمنت 2).
-در اولین تریلر از بازی در TGS 2010 پوستری از لیلی و آسوکا نشان داده شد و آنها قول دادند که هرگز در مسابقات با هم شرکت نکنند. بعدها یک تصویر دیگر اضافه شد، این بار اینگرید از استریت فایتر جایگزین آسوکا شد.(تکن تگ تورنمنت 2).
-در فیلم آغازین رسمی آرکید، لیلی در حال یواشکی نگاه کردن مبارزه و اسکن چشمی مبارزان است و وقتی به جون کازاما نگاه میکند و سعی دارد او را اسکن کند، جون اسکن او را خراب میکند!(تکن تگ تورنمنت 2).
-لیلی پز پیروزی تیمی ویژه ای با آسوکا کازاما دارد، جایی که هر دو با هم امتیاز بالایی میگیرند اما در پایان به یکدیگر آسیب میرسانند.(تکن تگ تورنمنت 2).
-لیلی پرتاب تیمی ویژه ای با آسوکا کازاما دارد، هر دو "رافلسیا" را اجرا میکنند، آسوکا حریف را به هوا پرتاب میکند و هر دو به آن حمله میکنند.(تکن تگ تورنمنت 2).
-لیلی پرتاب تیمی ویژه ای با لئو کلیسن دارد، او رافلسیا را اجرا میکند و سپس لئو "شوانگ پای شو" را اجرا میکند.(تکن تگ تورنمنت 2).
-او تگ ویژه ای با شیایو دارد، او رافلیسا را اجرا میکند و شیایو Crank up(تکن تگ تورنمنت 2).
-آیتم موو او گذاشتن خرس تدی قابل انفجار در دست حریف است.(تکن تگ تورنمنت 2).
-لیلی به عنوان شخصیت مهمان در بازیDigimon World Re:Digitize که برای psp بود و در 19 جولای 2012 عرضه شد حضور داست.
-لیلی با 16 سال سن طی رخداد های تکن 5: رستاخیر تاریکی جوان ترین شخصیت انسان در تکن است. (لینگ شیایو تنها کاراکتر دیگری است که در 16 سالگی روی کار آمده است.
-لیلی با 173 سانتی متر قد، قد بلندترین شخصیت مونث بازی است.(کونیمیتسو تنها شخصیت دیگری که قدی مشابه لیلی دارد.
-لیلی احتمالا چپ دست است، چرا که در تکن بولینگ میتوان دید که از دست چپش استفاده میکند.
-حتی با اینکه زبان رسمی موناکو فرانسوی است و نام خانوادگی اش هم فرانسوی است، لیلی انگلیسی صحبت میکند. همانطور که از تکن تگ تورنمنت 2، لیلی اکنون فرانسوی صحبت می کند.
-به نظر می رسد می تواند به شکل سفارشی در Soul Calibur IV در حالت Create-A-Soul استفاده شود.
-یک مدل ماکسیم به نام ناتالی در فتوشات های تکن ماکسیم برای این مجله به عنوان لیلی ایفای عکس کرد:|
-لیلی به تازگی در جلد یک مجله بازی "دختران بازی" که منتشر شده با بیکـــ ینی ظاهر شده است.
-او و جین هر دو کارت های طراحی شده ای برای Lord of Vermillion به عنوان بخشی از پست روز شوخی آوریل داشتند.
-در کمیک آنلاین تکن در فصل 3 و صفحه 6 او میگوید که نامش امیلیا راچفورت است.
-برخی از Move او بر اساس گلهایی مانند ارکیده، گل رز، آفتابگردان، آلسترومریا، رفلسیا، هلیوتروپ و دندروبیوم هستند. و برخی نیز بر اساس یک حیوان مانند طاووس و خرگوش است.
-او بسیار شبیه به کارین از سری مبارز خیابانی است، زیرا آنها هر دو پیشخدمت دارند، کسب و کار دارند، آنها فقط یک پدر دارند و در لباس اصلی خود (که قرمز و سفید است) نیز رنگ لباس کارین است، اما در عوض لباس او قرمز است و کراواتش سفید است.
-لباس اصلی او شبیه به پرچم موناکو است.
-در ملکه دروازه ها، او به عنوان "دختر بابا" شناخته می شود زیرا همیشه از پدرش یاد میکند.
-به نظر می رسد لئو کلیسن دستیار شخصی او در داستان باشد، هر چند که آنها هرگز در هیچ بازی کانن تکن با یکدیگر روبرو نشده اند.(کمیک آنلاین تکن)

امیدوارم از خوندن این بیوگرافی لذت برده باشین:|||
نظر حتما بدین