بیوگرافی جک 2

کاور کار میلی جانه

بیوگرافی در ادامه مطلب!


بیوگرافی جک 2
ملیت: روسی / صداپیشه: بانجو گینگا / سن: 5 (تکن 2) / گروه خون: پلاتین / قد: 235 سانتی متر / وزن: 168 کیلوگرم / پیشه: سلاح نابودی / سرگرمی: تعمیرات اساسی / علاقه مندی: جین / تنفرات: نمونه اولیه جک، دکتر آبل و کازویا میشیما / حضورها: تکن 2، تکن تگ تورنمنت
جک 2 ارتقا یافته جک است که در تکن ظاهر شد. جک 2 تنها حضور مرتبط با داستان خود را در تکن 2 دارد. او همچنین در تکن تگ تورنمنت است، اما این بازی غیر مرتبط با داستان اصلی میباشد. جک 2 مانند جک با نمونه اولیه جک رقابت میکند. او توسط دکتر آبل نابود شد، که در اندینگ تکن 2 جک 2 میبینید. گان جک یا جک اسلحه جایگزین او در تکن 3 شد. عنوان او در سه گانه اصلی ماشین ابر کشتن است.
تکن 2
جک 2، ربات انسان نمایی که برای ارتش کار میکند پیشرفت های چشمگیری در مقایسه با جک قدیمی از مسابقات قبلی دارد. با یک تراشه جدید او قابلیت یادگیری اشتباهات خود را داشته و میخواهد خالق خود را از تیررس کازویا نجات دهد تا بتواند بیشتر انسان باشد.
اندینگ
جک 2 و جین جوان در جزیره ای گرمسیر بازی میکنند. یک ماهواره در فضا لیزری روی جک 2 می اندازد و او را خاموش میکند.
تکن تگ تورنمنت
اندینگ
جک 2 و نمونه اولیه جک در کنار یکدیگر در استیج  اولیه ادی گوردو نشسته اند (نام این استیج ادی-ای است).به نظر میرسد در حال دیدن آفتاب هستند. دوربین برای مدت کوتاهی روی این دو تمرکز میکند. ناگهان، جک 2 سرش را بر میگرداند و به نمونه اولیه جک نگاه میکند. سپس نمونه اولیه جک سرش را بر میگرداند و به جک 2 نگاه میکند. وقتی نمونه اولیه جک این کار را میکند، جک 2 سرش را به جهت مخالف بر میگرداند و به دور از نمونه اولیه جک نگاه میکند. بعد از چند ثانیه آنها دوباره مشغول دیدن غروب می شوند.
نکات جالب
همکار او برایان فیوری است.
تکن: د موشن کپچر
جک 2 به طور اسرار آمیزی با دختر کوچکی به نام جین روبرو شد که به نظر بیمار میرسید و در جستجوی راه درمان وارد مسابقات تکن شد. او باید قبل از اینکه دیر شود دختر کوچک را نجات دهد و از مسابقات تکن جان سالم به در ببرد. جک 2 و جین میخواهند سوار کشتی شوند اما لی چائولان این اجازه را به آنها نمیدهد، پس او وارد معامله میشود. لی از بروس ایروین میخواهد تا با جک 2 مبارزه کند. اگر جک 2 پیروز شود میتواند به کشتی برود. بنابر این او بروس را شکست میدهد و وارد کشتی میشوند. هنگامی که لی وولونگ ممکن بود کشته شود، جک 2 مداخله میکند و قاتل لی وولونگ را میکشد. لی وولونگ نمیدانست که چرا جک 2 این کار را کرد اما جک 2 گفت که این کار را در ازای کمک به او و جین برای سوار شدن به کشتی کرده است. به زودی جین، لی و جک 2 به شرکت میشیما میروند و در آنجا با دکتر بوسکونوویچ روبرو میشوند. در وسط آزمایشگاه جک با سه روبات نمونه اولیه جک ملاقات میکند. او تمام آنها را نابود میکند و برای دیدن دکتر میرود. به زودی و وقتی که لی چائولان  دکمه انفجار کل جزیره را زد، دکتر بوسکونوویچ، لی و جین مجبور به فرار بودند. لی، جین و دکتر بوسکونوویچ از در بسته شده فرار کردند و جان سالم به در بردند اما جک 2 در حالیکه قفسه سینه اش بین درهای بسته شده بود، خود را برای جین و بقیه قربانی کرد. دکتر بوسکونوویچ و لی قول میدهند مراقب دختر باشند. لی از جک 2 تشکر میکند و جک 2 آخرین جملاتش را میگوید: "خداحافظ، قول میدم وقتی که دوباره برگردم بیشتر انسان میشم...برای تو."
نکات جالب
اگرچه او در بازیها، گفت و شنودی خارج از فریاد و خنده خاص خود نداشته است اما در این انیمه توانایی صحبت کامل را دارد.
روابط شخصیت
-ساخته شده توسط دکتر بوسکونوویچ
-مراقبت کننده از جین
-رقیب نمونه اولیه جک
-ساخته شده توسط میشیما که در تکن 2 متعلق به کازویا میشیما بود. او قبل از وقایع تکن 2 ساخته شده است.
-هدف دکتر آبل، کسی که در اندینگ تکن 2 او را نابود کرد.
- - - - -
کپــی ممنــوع