بیوگرافی کینگ 1
(کپی ممنوع) 
*بیوگرافی کینگ ال* 
ملیت: مکزیک 
صدای شخصیت: نامعلوم 
سبک مبارزه : کشتی حرفه ای 
سن : 30 (تکن 1) ، 32 (تکن 2) ، 47 (در زمان مرگش) (فوت شده) 
گروه خونی : A 
قد: 190 سانتی متر 
وزن: 86 کیلوگرم 
شغل : کشتی گیر حرفه ای و صاحب یک یتیم خانه 
علایق : جگوارز (حیوان) ، بچه ها ، اولین آرمور کینگ و کینگ 2 
تنفرات : ناراحتی بچه ها 
معرفی 
کینگ (キング Kingu) اولین بار در تکن حضور یافت و به تکن 2 بازگشت . کینگ یک کشتی گیر ماسک زده است که برای کمک به سرمایه و حمایت کردن از یتیم خانه اش مبارزه می کرد. آرمور کینگ دوست و رقیب کینگ بود و او در تکن و تکن 2 به عنوان ساب باس کینگ به کار می رود. بعد از دومین تورنمنت، کینگ توسط اوگر مورد حمله قرار گرفته و کشته شد. از تکن 3 به بعد، دومین کینگ جای او را گرفت و هنوز هم حضور دارد.
نام او در سه گانه اصلی کشیش جانور است.
بازی هایی که در آنها ظاهر شده به ترتیب: 
-تکن (1994) 
-تکن 2 (1995) 
سایر حضور ها: 
-تکن : د موشن پیکچر 
تاریخچه 
تکن 1 
داستان 
آغازین
یک کشتی گیر ماسک زده مرموز. او یک مرد جوان برجسته است که معمولا از یتیمان مراقبت می کند. با این حال زمانی که او ماسک خود را می زند تبدیل به یک کشتیگر ماسک زده فوق العاده قوی میشود که نمی تواند توسط هیچ شخصی متوقف شود . او در این تورنمنت شرکت می کند تا بتواند کمک مالی به یک یتیم خانه بپردازد .  در گذشته او خود یک یتیم بود و توسط یک خانواده مهربان به فرزندگی گرفته شد. 
اندینگ "کلیسا" (خلاصه غیررسمی) 
یک یتیم خانه نشان داده می شود ، و بچه ها شروع به دویدن به بیرون از آن می کنند . کینگ در بیرون ایستاده است ، بچه ها به دور و بر او می روند ، با شادی بالا و پایین می پرند . 
نکات جالب 
-دو لباس بازیکن کینگ از یک پیراهن سفید و شلوار قرمز در ورژن آرکید به یک پیراهن آبی و شلوار سفید در ورژن پلی استیشن تغییر کرده بود.
-نصف صورت کینگ در ویدیو آغازین تکن ، هنگامی که او در حال پوشیدن ماسک خود است ، میتواند دیده شود . 
تکن 2
داستان 
کینگ با مدیریت یک یتیم خانه از پولی که او در کشتی حرفه ای به دست می آورد، به یتیمان کمک میکرد. متاسفانه یتیم خانه خالی از پول شده و کینگ تبدیل به دائم الخمر میشود. او برای به دست آوردن دوباره قلب بچه ها تصمیم می گیرد در تورنمنت شرکت کند و زندگیش را بالا بکشد. 
 اندینگ "بچه ها" (خلاصه غیررسمی) 
کینگ بیرون یتیم خانه خود ایستاده است ، فرزند خوانده هایش را تماشا می کند که کریسمس را در کنار یک سرپرست جشن می گیرند . در حال بارش برف است . او پس از برنده نشدن در تورنمنت شرمنده است ، کینگ مقداری هدیه برای یتیمان در بیرون می گذارد و راه میفیتد ، اما او با دیدن بچه های شادی که به طرف او میایند ، می ایستد .  شادی به او دوباره بازمیگردد . 
سایر حضور ها 
حضور های جزئی : 
تکن : د موشن پیکچر
نکات جالب شخصیت 
-کینگ حرف نمیزند . او فقط مانند یک جگوارز خرخر می کند . 
- بچه های در اندینگ تکن و تکن 2 او ، بچه های واقعی هستند . 
-شخصیت کینگ از تایگر ماسک کشتی گیر حرفه ای ژاپنی افسانه ای ، که کارتون و کمیک های خودش را دارد و از زندگی واقعی کشتی گیر مکزیکی Fray Tormenta که فقط یک کشیش کاتولیک بود که تبدیل به یک کشتی گیر ماسک زده برای حمایت کردن از یک یتیم خانه شد ، الهام گرفته شده است . 
-در تکن تگ تورنمنت 2 ، این امکان وجود دارد که آرمور کینگ در حالت کوستومایز شبیه به کینگ 1 شود . 
-در تکن 7 ، یکی از لباس های کینگ 2 ، یکی از لباس های کینگ 1 است . 
ارتباطات شخصیت 
-دوست و رقیب آرمور کینگ . 
-قبل از رویداد های تکن 3 توسط اوگر کشته شد . 
-چندین یتیم را پرورش داد ، که جایگزین او (کینگ 2) نیز در میان آنان بود . 
(کپی ممنوع)