بیوگرافی گان جک 
(کپی ممنوع) 
بیوگرافی گان جک 
ملیت : ناشناخته 
صدای شخصیت : بانجو جینجا 
سبک مبارزه : مبارزه با قدرت 
سن : 7 (تکن 3 ، تکن تگ تورنمنت) 
گروه خونی : ندارد 
قد : 220 سانتی متر 
وزن : 170 کیلوگرم 
شغل : ندارد 
سرگرمی : آموزش سلاح 
علایق : تجزیه و تحلیل خود و "Jane"  
تنفرات : کارخانه های اوراق آهن ، نیروی تکن ، و دکتر آبل
معرفی 
گان جک یک شخصیت در سری های بازی مبارزه ای تکن است . گان جک در تکن 3 و همچنین در اسپین-آف های تکن تگ تورنمنت و تکن ادوانس حضور یافت . دو بازی آخری که در آنها حضور یافته بازی های غیر مرتبط به داستان اصلی هستند.  در طول غیبت گنریو در تکن 3 ، گان جک برخی از حرکت های منحصر به فرد او را گرفت (مانند Sumu Stomp) . جایگزین گان جک ، جک-5 ، حرکت های منحصر بفرد گنریو را که گان جک داشت ، ندارد . دکتر آبل همچنین تلاش کرد با استفاده از همان روشی که برای نابودی جک-2 استفاده کرد ، این ربات جک را نابود کند . اما او موفق نشد زیرا گان جک یک نیرو میدانی تولید کرد که از خود و سازنده او Jane محافظت می کرد.  گان جک همچنین زمانی که نیروی تکن در داخل صنایع سنگین میشیما زایباتسو به Jane حمله کردند از او محافظت کرد. 
نام او در سه گانه اصلی هیولا کشتار نامنظم است . 

جک های دیگر : پروتوتایپ جک ، جک ، جک-2 ، جک-4 ، جک-5 ، جک-6 ، جک-7 ، جک-X 

بازی هایی که در آنها ظاهر شده به ترتیب : 
-تکن 3 (1997) 
-تکن کارد چالنج (1999) 
-تکن تگ تورنمنت (1999) 
-تکن ادوانس (2001) 
تاریخچه 
تکن 3 
گیم پلی 
در طول غیبت گنریو در تکن 3 گان جک بعضی از حرکت های منحصر به فرد او را گرفت (مانند Sumo Stomp) و همچنین یک ساید کیک WR+3 به دست آورد . 
داستان 
پرولوگ 
جک-2 دوباره متولد شد... زمانی که Jane که اکنون یک فیزیکدان است هشت سال داشت توسط جک-2 ربات نظامی روسیه از یک جنگ بیولوژیک نجات یافت . با این حال جک-2 بعد ها توسط یک سلاح ماهواره ای نابود شد ، هنگامی که Jane تنها یک دختر جوان بود و با ترس تماشا می کرد . Jane حال 27 ساله است ، و نمیتواند خاطره بد جک-2 را که در مقابل او نابود شد فراموش کند.  او 10 سال صرف بازسازی جک-2 تا 90% رفت ، اما به نظر میرسید ویژگی های انسانی ای را که از جک جدا کرده بود از دست داده بود . Jane به سختی مشغول کار روی آنالیز کردن برنامه برای بازگردانی جک 2 شد، برای بازگردانی روحی که او را نجات داده بود.از طریق آنالیز های دقیق ، او دریافت که اکثر برنامه نویسی های جک-2 توسط صنایع میشیما ، یکی از شرکت های تابع میشیما زایباتسو خلق شده است . همچنین او یک برنامه مخفی کشف کرد... "پروژه گان جک" . به منظور بازگرداندن کامل جک-2 ، Jane مجبور شد به میشیما زایباتسو نزدیک شود و این پروژه ی سری را حل کند . او این برنامه مخفی را نصب کرد و با نامگذاری جدید گان جک آن را برای میشیما زایباتسو به ارمغان آورد .
اندینگ (خلاصه غیررسمی) 
یک کامپیوتر به همراه کلمه "پادشاه مسابقه مشت آهنین" و یک تصویر از گان جک نشان داده می شود. Jane لبخند میزند و گان جک بیدار می شود . گان جک Jane را روی شانه اش می گذارد و دوتایی به بیرون میروند . یک تصویر ماهواره ای روی گان جک و Jane متوقف میشود ، دکتر آبل در حال تماشا کردن گان جک و Jane از تصویر ، آشکار میشود . سپس ماهواره یک لیرز در محل گان جک شلیک می کند . خوشبختانه گان جک توانایی مسدود کردن حمله را با یک نیروی میدانی دارد ، و هر دو زنده می مانند . 
نکات جالب 
-در تکن 3، گان جک بعد از سه بار به اتمام رساندن بازی باز میشود.
-باس های گان جک در بازی جانبی تکن فورس در تکن 3 خودش ، یوشیمیتسو ، بریان فیوری و هیهاچی میشما هستند . 
-رقیب های گان جک در تکن کارد چالنج جولیا چانگ ، بریان فیوری و آنا ویلیامز هستند . 
-یک بروزرسانی گان جک در "شیطان درون" بازی جانبی تکن 5 ظاهر میشود که توانایی شلیک کردن قدرتمند پرتابه ها را دارد . 
-برای دیدن اندینگ کامل تکن 3 گان جک ، شما باید دو بار با او بازی کنید . اگر شما با او فقط یکبار بازی کنید ، اندینگ او مستقیم پس از مورد هدف قرار گرفتن پرتو به Jane و گان جک پایان می یابد . اگر شما دوباره بازی را تکمیل کنید سپس دومین بخش نشان داده میشود که گان جک یک نیروی میدانی برای نجات و خود Jane می سازد . 
-گان جک به همراه لینگ شیایو یک اندینگ تناوبی دارد . 
تکن تگ تورنمنت 
داستان 
تکن تگ تورنمنت بازی غیر کانن تکن است و حاوی فیلمنامه نیست . 
اندینگ (خلاصه غیررسمی) 
گان جک و جک-2 حرکاتشان را با هم تمرین می کنند . حرکاتی که آنها انجام میدهند شبیه به حرکاتی است که آنها میتوانند در گیم پلی انجام دهند .ویدیو با اجرای حرکت "Cossack Kicks" آنها پایان می یابد و صفحه نمایش از پشت آنها را نشان میدهد . این اندینگ در استیج کینگ اتفاق می افتد . 
نکات جالب 
-او تگ ویژه ای با جک 2 دارد، که با فشردن 2+4  انجام میشود، در نتیجه گان جک حریفش را از سر بلند میکند و آن را به دستان جک 2 میدهد و سپس کمر طرف را میشکنند. وقتی که هر دو در 2+4 سهیم شوند، این حرکت میتواند توسط جک 2 با گان جک انجام شود.
تکن ادوانس 
داستان 
تکن ادوانس بازی غیر کانن تکن است و حاوی فیلمنامه نیست . 
نکات جالب شخصیت 
-گان جک در "شیطان درون" بازی جانبی تکن 5 حضور می یابد . او فاینال باس مرحله 1 است . این یک ورژن تغییر یافته است. و او می تواند پرتابه های قدرتمند شلیک کند . اگر حضور او در "شیطان درون" غیر کانن باشد یا نه ، این معلوم نیست . 
ارتباطات شخصیت 
-ساخته شده توسط Jane . 
-نابود شده توسط نیروی تکن . 
-با دکتر آبل از زمان کشتن نمونه قبلی خود (جک-2) دشمن بوده و همانطور که اندینگ تکن 3 او نشان میداد میخواست او را نابود کند اما موفق نشد . 

(کپی ممنوع)