این بیوگرافی رو کامل ترش کردم . برای خوندنش به ادامه مطلب برید
ترجمه شده توسط لینگ میلی 

(کپی ممنوع )


پروفایل
نام کامل : Alex (الکس) 
وضعیت : زنده
ملیت : نمونه DNA گرفته شده از یک حشره
سبک مبارزه : کماندو رسلینگ
قد : 155 سانتی متر
وزن : 75 کیلوگرم
چشم ها : زرد 
مو : ندارد
گونه : خزنده دونده 
خانواده : راجر (همنوع)
شغل : آموزش
علایق : دکتر بسکونوویچ ، راجر
تنفرات : کازویا میشیما 
معرفی
الکس در تکن 2 معرفی شد ، و نیز به بازی های تکن تگ تورنمنت و تکن تگ تورنمنت 2 بازگشت. الکس اسپیس شخصیت خود را در یکی از دو بازی که در آن قرار دارد ندارد. در عوض ، او اسپیش شخصیت خود را با راجر به اشتراک می گذارد. هر دو ، راجر و الکس همان حرکت/سبک مبارزه را سهیم هستند. الکس در تکن 2 اندینگ خودش را دارد ، اما در تکن تگ تورنمنت 2 او اندینگ خود را با راجر سهیم است. الکس زمانی که کازویا میشیما به عنوان رهبر میشیما زایباتسو را در تصرف داشت خلق شد. به دلیل مووست های مشابه او و آرمور کینگ ، به نظر می رسد که الکس بعد از خلق شدنش سبک مبارزه اش را از آرمور کینگ آموزش دیده است. الکس فقط یک حضور در خط داستانی اصلی دارد ، که در تکن 2 بود ، گرچه او نقش مهمی را در فیلمنامه نداشت. 
نام او در سه گانه اصلی "فرمانروای داینونیک ها" است.
بازی هایی که در آنها ظاهر شده به ترتیب: 
تکن 2 (1995)
تکن تگ تورنمنت (1999)
تکن تگ تورنمنت 2 (2011) 
سایرحضور ها: 
تکن د موشن پیکچر (1997)
شخصیت
الکس در مقابل نوعش باهوش است ، با اینکه او مانند کوما 2 در صحبت کردن ناتوان است ، اما برخی از مشخصات انسانی از خود نشان می دهد و به نظر میرسد میتواند زبان انگلیسی را بفهمد. با وجود این ، تمایلات حیوانی او که گاهی انجام میشود ، منجر می شود او بیشتر به سبک اولیه (قدیمی) رفتار کند. 
ظاهر
به نظر میرسد الکس بسیار شبیه به یک دونده خزنده است. با این حال او دارای اندام های روبرویی (احتمالا منظور دست هاست) بلند تر است که روی آنها دستکش های بوکس آبی می پوشد. او دارای چشم های زرد و پوست خالدار سبز ، به جز قسمت جلوی بدنش (شکم) ، که رنگ پوست سفید دارد ، است.
لباس ها
او یک دایناسور است ، و هرگز با لباس دیده نشده است . با این حال او همیشه یک جفت دستکش های بوکسش را می پوشد. 
سبک مبارزه 
سبک مبارزه الکس به عنوان کماندو رسلینگ شرح داده شده است. این یک سبک مبارزه منحصر به فرد الکس و راجر است که توسط آرمورکینگ به آن‌ها آموزش داده شده است. در نتیجه آنها ، بسیاری از حرکات کشتی خود را سهیم هستند.
حرکت ها 
حرکت های الکس: 
Animal Uppercut-
Frankensteiner-
Giant Swing-
Jumping Powerbomb-
Pile Driver-
Reverse Neck Throw-
Stonehead-
Tombstone Pile Driver-
تکن 2
داستان
پرولوگ
هر دو ، راجر و الکس حاصل یک آزمایش نظامی هستند. دکتر بسکونویچ می خواست ژن یک هنرمند نظامی را ترکیب کند و آن را با یک حیوان وحشی پیوند بزند. این شایعه وجود دارد که دکتر آبل راجر و الکس را دزدیده و آن ها را در آزمایشگاه مخفی اش نگهداری می کند. الکس ترکیبی از یک دایناسور ما قبل تاریخ و یک مارمولک است ، همچنین او حاصل پیوند زدن ژن راجر است. گونه های مشابه زیادی سال ها پیش در زمین وجود داشته است.
اندینگ "پرش الکس"
الکس در حال مطالعه و بررسی یک تخته سنگ است که به نظر می رسد یک فسیل دایناسور در آن است. صورت یک دایناسور روی صفحه نمایش چشمک می زند و الکس داد می زند و شروع به دویدن می کند ، به تدریج سرعت می گیرد . او به یک کوه فرار می کند ، و با دیدن یکی اجدادش ، با خوشحالی به هوا می پرد و یکی از مشت هایش را به بالا می آورد. 
نکات جالب 
-برای باز کردن او در تکن 2 ، شما باید سه مرحله حریف خود را با کمتر از 5% سلامتی باقی مانده شکست دهید ، بنابرین گوینده می گوید "گریت!". این کار را با هیچ یک از شخصیت ها نمی توانید انجام دهید به جز کازویا.
-اگر شخصیت شما با دکمه لگد زدن (لباس جایگزین) انتخاب شود ، شما در مرحله ی چهار با الکس مبارزه می کنید؛ اگر شخصیت شما با دکمه ی مشت زدن انتخاب شود (لباس پیش فرض) ، شما به جای او با راجر مبارزه می کنید. سپس باید بازی را با با شکست دادن شیطان ، یا فرشته تکمیل کنید (اگر شیطان انتخاب شود) ، تا راجر و الکس انتخاب شوند.  
-ساب باس مرحله 8 الکس راجر است. 
-اگر شما با کازویا بازی کنید ، الکس هرگز به عنوان ساب باس مرحله 8 انتخاب نخواهد شد ؛ همیشه راجر خواهد بود حتی اگر کازویا را با دکمه لگد زدن انتخاب کنید.
-اگر شما با راجر یا الکس ، در راند نهایی مرحله 3 ، به صورت "گریت" برنده شوید ، در مرحله 4 با کوما مبارزه خواهید کرد. 
-در تکن 2 ، اگر شما به الکس برسید ، در رکود های تایم اتک ، سوروایول یا ویز،گیم ، به جای او از نام راجر استفاده خواهد شد. این در تکن تگ تورنمنت ثابت است. 
تکن تگ تورنمنت
الکس به عنوان یک لباس جایگزین برای راجر در تکن تگ تورنمنت حضور می یابد. 
داستان
تکن تگ تورنمنت بازی غیر کانن تکن است و حاوی فیلمنامه نیست. 
اندینگ (خلاصه غیررسمی) 
الکس در حال "سنگ ، کاغذ ، قیچی" بازی کردن با یوشیمیتسو دیده میشود. به خاطر دستکش های بوکسش او مجبور میشود هر نوبت "سنگ" را انتخاب کند. یوشیمیتسو این را میفهمد و "کاغذ" را انتخاب میکند. به خاطر این یوشیمیتسو 0-3 پیروز میشود. 
پارتنر های ویژه تگ تکن: 
-راجر 
-کوما 
-پاندا 
نکات جالب
-برای بازکردن او در تکن تگ تورنمنت ، شما باید بازی را با شش شخصیت متفاوت تکمیل کنید. 
-در ورژن پلی استیشن 2 تکن تگ تورنمنت، جلوه های صوتی او در زمین اشتباه است.
-ساب باس مرحله 8 الکس هیهاچی میشیما است. 
تکن تگ تورنمنت 2
الکس در تکن تگ تورنمنت 2 بازی غیر کانن تکن ایفای نقش میکند . الکس به عنوان یک کاراکتر قابل بازی به تکن تگ تورنمنت 2 بازگشت ، اینبار با اسلات شخصیت خودش. 
گیم پلی 
کوماند لیست الکس بر اساس سبک مبارزه راجر جی آر. است . با این حال ، الکس ، حرکت ها و تغییرات خودش را در مووست خود دارد. 
داستان 
یک دینونیکوس پرورانده شده برای اهداف نظامی ، الکس یک حیوان زشت است که از طریق استخراج دی ان ای دایناسور از  یک حشره ی به دام افتاده در  کهربا ، به همراه شکاف در دی ان ای پر شده در داده های ژنتیک راجر خلق شده است. هنوز به نظر نمی رسد که الکس به طور کامل بالغ شده باشد ، اما در حال حاضر درمورد توانایی مبارزه ای ، مانند راجر است. هنگامی که به طور کامل بالغ شود تبدیل به یک حیوان بسیار قدرتمند خواهد شد.  
یک دینونیکوس آموزش دیده توسط ارتش . دانشمندان دی ان ای دایناسور حشرات به دام افتاده در کهربا را برداشتند ، و برای پرشدن با دی ان ای کانگوروی راجر پیوند زدند ، و در نهایت الکس را خلق کردند.  با اینکه ، در حال حاضر او مقدار یکسانی توانایی را با راجر سهیم است ، انتظار میرود که او در شکل بالغ تر خود حتی بیشتر توانمند شود. 
اندینگ 
راجر ج آر در حالی که به دنبال مادر خود است در یک کویر گمشده است. الکس او را زیر نظر میگیرد و تلاش میکند به او حمله کند ، اما به طور کامل توسط راجر جی آر مورد ضرب و شتم قرار میگیرد. سپس او به راجر جی آر برای پیدا کردن مادرش کمک میکند. او به راجر جی آر کمک میکند ، با قرار دادن او در بالای شانه هایش. آن ها در نهایت مادر راجر جی آر را پیدا می کنند و صفحه نمایش روی صورت الکس متمرکز میشود. 
پارتنر های ویژه:
-راجر جی آر. 
-کازویا میشیما / دویل کازویا 
-استیو فاکس 
-کوما
-پاندا 
-لینگ شیایو 
-میهارو هیرانو 
نکات جالب 
-این اولین بازی ای است که الکس به دلیل غیبت راجر ، اسلات خودش را دارد.   
تکن : د موشن پیکچر 
یک گروه از الکس های همنوع در تکن : د موشن پیکچر حضور می یابند... 
نکات جالب شخصیت 
-الکس یک حضور کمیو درون استیج جنگل استریت فایتر x تکن دارد.  
- راجر جی آر در حالت سفارشی تکن 6 میتواند شبیه او باشد.
-الکس به عنوان یک لباس ثانویه برای راجر به شمار می آید. 
-حالت مبارزه او با حالت مبارزه کینگ در تکن و همچنین با آرمور کینگ در تکن و تکن 2 یکسان است.
ارتباطات شخصیت 
-توسط دکتر بسکونوویچ به همراه راجر ، به عنوان حیوان ژنتیکی مهندسی سرباز خلق شده است. 
-توسط دکتر آبل برای آزمایشات خودش به همراه راجر ربوده شده است. 
-زمانی که میشیما زایباتسو متعلق به کازویا میشیما بود ، الکس بی اهمیت شمرده شده و کازویا تلاش کرد او را بکشد اما او توانست فرار کند. 
-به نظر می رسد یوشیمیتسو با الکس دوست است ، زیرا او در حال بازی کردن یک بازی دوستانه سنگ-کاغذ-قیچی با او در اندینگ تکن تگ تورنمنت 2 او (اندینگ الکس)بود. 
(غیر رسمی) 
-آنا ویلیامز را در تکن : د موشن پیکچر می کشد.(غیررسمی) 
-توسط کازویا میشیما در تکن : د موشن پیکچر کشته میشود. (غیررسمی)