کپی ممنوع 


*بیوگرافی الکس* 
ملیت : نمونه DNA گرفته شده از یک حشره
سبک مبارزه : کماندو رسلینگ
قد : 155 سانتی متر
وزن : 75 کیلوگرم
شغل : آموزش
علایق : دکتر بسکونوویچ ، راجر
تنفرات : کازویا میشیما 

معرفی
الکس در تکن 2 معرفی شد ، و نیز به بازی های تکن تگ تورنمنت و تکن تگ تورنمنت 2 بازگشت . الکس اسپیس شخصیت خود را در یکی از دو بازی که در آن قرار دارد ندارد.  در عوض ، او اسپیش شخصیت خود را با راجر به اشتراک می گذارد . هر دو ، راجر و الکس همان حرکت/سبک مبارزه را سهیم هستند . الکس در تکن 2 اندینگ خودش را دارد ، اما در تکن تگ تورنمنت 2 او اندینگ خود را با راجر سهیم است . 
نام او در سه گانه اصلی "فرمانروای داینونیک ها" است .
بازی هایی که در آنها ظاهر شده به ترتیب : 
تکن 2 (1995)
تکن تگ تورنمنت (1999)
تکن تگ تورنمنت 2 (2011) 
سایرحضور ها : 
تکن د موشن پیکچر (1997)

تاریخچه 
تکن 2
داستان
پرولوگ
هر دو ، راجر و الکس حاصل یک آزمایش نظامی هستند . دکتر بسکونویچ می خواست ژن یک هنرمند نظامی را ترکیب کند و آن را با یک حیوان وحشی پیوند بزند . این شایعه وجود دارد که دکتر آبل راجر و الکس را دزدیده و آن ها را در آزمایشگاه مخفی اش نگهداری می کند . الکس ترکیبی از یک دایناسور ما قبل تاریخ و یک مارمولک است ، همچنین او حاصل پیوند زدن ژن راجر است . گونه های مشابه زیادی سال ها پیش در زمین وجود داشته است .

اندینگ "پرش الکس"
الکس در حال مطالعه و بررسی یک تخته سنگ است که به نظر می رسد یک فسیل دایناسور در آن است . صورت یک دایناسور روی صفحه نمایش چشمک می زند و الکس داد می زند و شروع به دویدن می کند ، به تدریج سرعت می گیرد . او به یک کوه فرار می کند ، و با دیدن یکی اجدادش ، با خوشحالی به هوا می پرد و یکی از مشت هایش را به بالا می آورد . 

نکات جالب 
-برای باز کردن او در تکن 2 ، شما باید سه مرحله حریف خود را با کمتر از 5% سلامتی باقی مانده شکست دهید ، بنابرین گوینده می گوید "گریت!" . این کار را با هیچ یک از شخصیت ها نمی توانید انجام دهید به جز کازویا .
-اگر شخصیت شما با دکمه لگد زدن (لباس جایگزین) انتخاب شود ، شما در مرحله ی چهار با الکس مبارزه می کنید ؛ اگر شخصیت شما با دکمه ی مشت زدن انتخاب شود (لباس پیش فرض) ، شما به جای او با راجر مبارزه می کنید . سپس باید بازی را با با شکست دادن شیطان ، یا فرشته تکمیل کنید (اگر شیطان انتخاب شود) ، تا راجر و الکس انتخاب شوند.  
-ساب باس مرحله 8 الکس راجر است . 
-اگر شما با کازویا بازی کنید ، الکس هرگز به عنوان ساب باس مرحله 8 انتخاب نخواهد شد ؛ همیشه راجر خواهد بود حتی اگر کازویا را با دکمه لگد زدن انتخاب کنید.
-اگر شما با راجر یا الکس ، در راند نهایی مرحله 3 ، به صورت "گریت" برنده شوید ، در مرحله 4 با کوما مبارزه خواهید کرد . 
-در تکن 2 ، اگر شما به الکس برسید ، در رکود های تایم اتک ، سوروایول یا ویز،گیم ، به جای او از نام راجر استفاده خواهد شد . این در تکن تگ تورنمنت ثابت است . 

تکن تگ تورنمنت
داستان
تکن تگ تورنمنت بازی غیر کانن تکن است و حاوی فیلمنامه نیست . 

اندینگ (خلاصه غیررسمی) 
الکس در حال "،سنگ ، کاغذ ، قیچی" بازی کردن با یوشیمیتسو است . الکس هربار به زور با دستکش های بوکسش "سنگ" را انتخاب می کند . این معلوم می شود ، یوشیمیتسو هر بار "کاغذ" را انتخاب می کند و هر بار اولین راند را می برد . این اندینگ در استیج تکن تگ تورنمنت پائول اتفاق می افتد . 

نکات جالب
-برای بازکردن او در تکن تگ تورنمنت ، شما باید بازی را با شش شخصیت متفاوت تکمیل کنید . 
-در ورژن پلی استیشن 2 تکن تگ تورنمنت، جلوه های صوتی او در زمین اشتباه است.
-ساب باس مرحله 8 الکس هیهاچی میشیما است . 

تکن تگ تورنمنت 2
الکس در تکن تگ تورنمنت 2 بازی غیر کانن تکن ایفای نقش میکند . 
گیم پلی 
کوماند لیست الکس بر اساس سبک مبارزه راجر جی آر. است . با این حال ، الکس ، حرکت ها و تغییرات خودش را در مووست خود دارد . 

داستان 
یک دینونیکوس پرورانده شده برای اهداف نظامی ، الکس یک حیوان بدطینت است که از طریق استخراج دی ان ای دایناسور از  یک حشره ی به دام افتاده در  کهربا ، به همراه شکاف در دی ان ای پر شده در داده های ژنتیک راجر خلق شده است . هنوز به نظر نمی رسد که الکس به طور کامل بالغ شده باشد ، اما در حال حاضر درمورد توانایی مبارزه ای ، مانند راجر است . هنگامی که به طور کامل بالغ شود تبدیل به یک حیوان بسیار قدرتمند خواهد شد.  
یک دینونیکوس آموزش دیده توسط ارتش . دانشمندان دی ان ای دایناسور حشرات به دام افتاده در کهربا را برداشتند ، و برای پرشدن با دی ان ای کانگوروی راجر پیوند زدند ، و در نهایت الکس را خلق کردند.  با اینکه ، در حال حاضر او مقدار یکسانی توانایی را با راجر سهیم است ، انتظار میرود که او در شکل بالغ تر خود حتی بیشتر توانمند شود . 

اندینگ 
راجر ج آر در حالی که به دنبال مادر خود است در یک کویر گمشده است . الکس او را زیر نظر میگیرد و تلاش میکند به او حمله کند ، اما به طور کامل توسط راجر جی آر مورد ضرب و شتم قرار میگیرد . سپس او به راجر جی آر برای پیدا کردن مادرش کمک میکند . او به راجر جی آر کمک میکند ، با قرار دادن او در بالای شانه هایش . آن ها در نهایت مادر راجر جی آر را پیدا می کنند و صفحه نمایش روی صورت الکس متمرکز میشود . 

نکات جالب 
-این اولین بازی ای است که الکس به دلیل غیبت راجر ، اسلات خودش را دارد.   

نکات جالب شخصیت 
-الکس یک حضور کمیو درون استیج جنگل استریت فایتر x تکن دارد .  
- راجر جی آر در حالت سفارشی تکن 6 میتواند شبیه او باشد .

ارتباطات شخصیت 
-توسط دکتر بسکونوویچ به همراه راجر ، به عنوان حیوان ژنتیکی مهندسی سرباز خلق شده است . 
-توسط دکتر آبل برای آزمایشات خودش به همراه راجر ربوده شده است . 
-آنا ویلیامز را در تکن : د موشن پیکچر می کشد . (غیررسمی) 
-توسط کازویا میشیما در تکن : د موشن پیکچر کشته میشود . (غیررسمی)