بیوگرافی جک 6

بیوگرافی در ادامه مطلب
کپی هم ممنـــوع^_^
بیوگرافی جک 6
ملیت: ناشناخته / صداپیشه: ندارد / سبک مبارزه: مبارزه قدرتی / سن: 4 ماه / گروه خون: روغن / قد 235 / وزن: 210 کیلوگرم / شغل: ناشناخته / سرگرمی: ناشناخته / علاقه مندیها: مبارزه، جین، کازویا میشیما / تنفرات: نانسی / حضور ها: تکن 6، تکن تگ تورنمنت 2، تکن 3 بعدی، تکن رولوشن، تکن 7
معرفی
جک 6 برای اولین بار در تکن 6 ظاهر شد و برای بازی های تکن تگ تورنمنت 2 و تکن رولوشن بازگشت. جک 6 برای اولین بار در تریلر رسمی تکن 6، جایی که در حال مبارزه با آسوکا کازاما، برایان فیوری و زافینا بود دیده شد. همچنین در در تریلر به شدت سفارشی شده بود، این مدل قبلا نامشخص بود اما بعد ها به عنوان جک 6 تایید شد، با این بار اول فکر آن میشد که جک 5 باشد. همچنین تصور میشد که جک روبات قبل از انتشار دی ال سی استریت فایتر در مقابل تکن با برایان همکار باشد. بعد ها فاش شد که یک نمونه اولیه بین او و جک 5 به نام جک ایکس است.
تکن 6
داستان آغازین: جین با موفقیت حافظه جک 5 را بازیابی کرد. مدتها بود که میشیما زایباتسو تصمیم گرفته بود تا مدل جک خود را بسازد که قدرتی ده برابر جک 5 داشت. کازویا میشیما رهبر جدید شرکت جی، همچنین خوستار یک مدل جدید جک بود که در نهایت جک 6 ایجاد شد. آنها تصمیم گرفتند آن را به مسابقات پادشاه مشت های آهنین 6 و برای نابودی میشیما زایباتسو بفرستند.
اندینگ
جین در چیزی شبیه به انبار به دنبال جک 6 است و در نهایت جک را پیدا میکند که کمی تغییر شکل پیدا کرده است، و اکنون ابزارات مختلفی را در اختیار دارد. جین از کار غیر قابل باوری که او با خود کرده متعجب است در حالیکه جک 6 از دست ساختش راضی است.
نکات جالب شخصیت
-در کمپین داستانی تکن 6، جک یکی از باس ها در ترمینال کانتینر 3 است.
-رقبای مرحله 1 و 2 جک 6 در کمپین داستانی مد آرنا، آلیسا بوسکونوویچ و هیهاچی میشیما هستند.
-دیالوگ های جک 6 در حالت داستانی عمدتا شامل دستوراتی است که در پرانتز و حرف های بزرگ و به شیوه "صحبت هالک" گفته شده اند. این همیشه به شخص سوم مربوط میشود و هرگز از هیچ یک از تعریف های زبانی استفاده نمیکند و انسان ها را بیولوژیک و حیوانات را به عنوان زیست شناسی اولیه میشناسد. همچنین جک 6 در گاهی اوقات بیان میکند که عاشق مبارزه است.
-یک دیتای روح از جک 6 به نام بعد از تکن بانچو وجود دارد.
تکن 7
جک 6 در تکن 7 حضور دارد، همراه با مدل های مختلف خود در سراسر افسانه میشیما.
تکن تگ تورنمنت 2
جک 6 به عنوان شخصیتی قابل بازی در تکن تگ تورنمنت 2 حضور دارد.
داستان
بعد از اینکه جک 5 اطلاعات جنگی را جمع آوری کرد، به شرکت تحقیقاتی جی بازگشت و تحقیقات الگوریتم مبارزه پیشرفته را به جین داد. شرکت جی به جنگ میشیما زایباتسو رفت و واحد های تولید جک را در سراسر جهان فرستاد. گزارشات تایید نشده حاکی از آن بود که میشیما ربات شبیه جک و برای کشتار در مقیاس گسترده ساخته است. جین نمیتوانست جک را شبیه سازی کند، پس جک 6 را فرستاد تا حقیقت را در پشت این شایعات بررسی کند.
اندینگ
گزارش شده است که یک سیاره با زمین برخورد میکند که به نظر میرسد باعث آسیب در مقیاس زیادی میشود. همانطور که بسیاری از مردم در یک شهر تخلیه شدند، جک 6 قبل از سفر با کوله پشتی موشکی خود، شروع به اسکن کردن سیاره میکند. سپس به درون فضا پرواز میکند و در ابتدا تلاش میکند تا با کمک کوله پشتی سیاره را به سمت فضا پرتاب کند، اما موفق نمیشود و شروع به ضربه زدن به سیاره میکند. با اولین ضربات کمی آسیب میبیند اما دوباره شارژ می شود و این بار با هر دو دست به سیاره مشت میزند و سیاره این بار آسیب میبیند و به چندین تکه میشود. این حمله به شدت به جک 6 آسیب میرساند و دست راست او را از بین میبرد. بعد از آن مردم شهر بعد از بازگشت و دیدن پاره های سیاره، جک را میبینند که زیر اتمسفر میسوزد.
 همراه با جک 6 
نکات جالب
روابط شخصیت
-ساخته شده به دستور کازویا میشیما توسط جین، کسی که در شرکت جی کار میکند.
-رقیب نانسی