بیوگرافی کامل در ادامه 
نظر هم بذارین چون قرن بعد ک برگشتم نظر میخوام^^
معرسی^__^
کاپی هم ممناع:|

ملیت: ناشناخته، / صداپیشه: ندارد / سبک مبارزه: هجوم بردن (!؟) / سن: دو ماه / گروه خون: ندارد / قد: 235 سانتی متر / وزن: 168 کیلوگرم / شغل: ندارد / سرگرمی: ندارد / علاقه مندی: جین / تنفرات: ندارد / بازیهایی که در آنها حضور داشته: تکن 5، تکن 5: رستاخیز تاریکی
جک 5 اولین بار در تکن 5 ظاهر شد و در تکن 5: رستاخیز تاریکی هم حضور داشت. جک 5 برای آزمایش به مسابقات پنجم فرستاده شد و در تکن 6 جای خود را به جک 6 داد. 
تکن 5
داستان
آغازین: جک 5 دوست داشتنی...دو سال پیش یک دانشمند فیزیک در تلاش بود با گان جک به صنایع میشیما زایباتسو نفوذ کند. با این حال آنها توسط گشت نیروی تکن کشف شدند و به طرفشان شلیک شد، گان جک خود را در تیررس قرار داد تا آسیبی به جین نرسد. وقتی تیر باران تمام شد گان جک از حرکت ایستاد. روز بعد جین توسط شرکت حمل و نقل جی پیدا شد و نجات یافت. جین به بخش رباتیک شرکت جی پیوست و با موفقیت جک 4 را ایجاد کرد. جین با استفاده از داده های جمع آوری شده جک 4 کار بر روی مدلی جدید، یعنی جک 5 را شروع کرد و بعد از آن با شروع مسابقات پادشاه مشت های آهنین، آن را فرصتی عالی برای تست آخرین مدل مجهز به تکنولوژی پیشرفته دید.
میان پرده ها
مرحله، هیهاچی میشیما: همانطور که هیهاچی صحبت میکند جک 5 برنامه تحلیل داده ها را آماده میکند. بعد از شکست دادن هیهاچی، جک 5 چندین بار به او حمله میکند (شبیه میان پرده های هیهاچی با جک 5).
مرحله نهایی، جینپاچی میشیما: جینپاچی میگوید "بمیر". جک 5 اکنون آماده مبارزه است. پس از پیروزی جک 5 چند بار به بدن او سیخونک میزند. تجزیه و تحلیل جک با موفقیت انجام شده است.
اندینگ
جین در حال کار با لبتاپ خود و مقابل جک 5 غیر فعال شده دیده میشود. بعد از لحظه ای جک 5 فعال میشود، با این حال جک 5 شروع به حرکت میکند و همه چیز را در اتاق نابود میکند. تنها زمانی که آماده است تا جین را نابود کند، خاطرات جدید آپلود شده را به یاد میاورد و متوجه میشود که جین کیست و جنونش متوقف میشود. او جین را بلند میکند و با خوشحالی میروند.
نکات جالب شخصیت:
جک 5 تنها شخصیت قابل بازی که تنها در تکن 5 ظاهر میشود.
در مقیاس مرگ تصویر جک 5 بر روی پوستر های پراکنده شده در طول بازی و تحت عنوان "ثبت نام ارتش تو را میخواهد!" قابل رویت است.
اگر لیزر دویل جین به جک 5 برخورد کند، او مانند جک های قبلی آشفته نمیشود بلکه به جای آن سقوط خواهد کرد. با این حال، اگر با 1 + 2 ضربه بزنید جک 5 میتواند برخی از آسیب ها را بهبود ببخشد و از ضربه زدن و جلوی افتادن روی زمین را با 1 + 2 بگیرد.
ساب باس جک 5 هیهاچی میشیما است.
در حالت داستانی جک 5، صفحه نمایش به طور موقت سیاه و سفید خواهد شد ( قبل از میان پرده مبارزه با هیهاچی و جینپاچی).