مطلب در ادامه
-یکی از طرفداران تکن در سایت aminoapps.com نوشته "میدونستم هوارانگ گـیه! چون اون کفشهای پاشنه بلند میپوشه و متعجبم که چطور چنین ضرباتی رو با این کفشها میزنه!". در سایت پرتغالی زبان desciclopedia.org از هوارانگ به عنوان شخصیتی پست نام برده شده که نباید در تکن باشد و جز اینکه دنبال جین برود و (اینجاش بی ادبی بود!) کار دیگه ای نداره!... . شخص دیگه ای هم در یکی از فروم های steamcommunity.com گفته آیا هوارانگ واقعا گی هست یا فقط مثل اونا لباس میپوشه؟
[نگاهی به LGBT در ژاپن و شرق آسیا]
همجنسگرایی هیچگاه تو شرق آسیا و به خصوص ژاپن منع و عیب نبوده و بین مردم ژاپن و کره همیشه محبوبیت خاصی داشته تا اونجایی که ژاپنی ها سالانه تعداد زیادی فیلم، بازی، انیمه و...با گرایش های همجنسگرایانه تولید میکنن و حتی در زمینه انیمه، یائویی (همجنسگرایی) محبوبیت جهانی بین دگرباشان و حتی افراد معمولی داره!! اینو گفتم تا بدونید احتمال اینکه شرکت نامکو که یک شرکت ژاپنیه بخواد شخصیتی گی رو وارد بازی کنه کم نیست و میشه انتظارش رو داشت... .
[پوشش عجیب!]
اگه به لباسهای هوارانگ دقت کنین میبینین پوشش عجیبی داره و بی دلیل نبوده که خیلی ها اونو از روی پوشش قضاوت کنن، اون موهایی داره که برای یه مرد بلندتر از حد معموله، روی صورتش اثری از ریش یا اسکار نیست و حتی ابروهای ظریف و چانه باریکی داره. بعضی از لباسهایی که میپوشه آستین ها و کمی شکم و سینه ش رو نشون میده در حالیکه لباس های مردونه اکثرا اینطور نیستن!
[ارتباط با اسرائیل؟؟]
نکته خیلی مهم درباره هوارانگ، گردنبند اونه که شباهت خیلی زیادی به نشان ستاره داوود، یا اسرائیل داره و خب اگه درباره رابطه اسرائیل و گی بودن چیزی نشنیدین باید بگم که "تل آویو" به عنوان پایتخت همجنسگرایی و فساد در دنیا شناخته میشه! اینکه سازندگان با چه منظوری این نشان رو به گردن هوارانگ انداختن معلوم نیست، حتی بعضی آیدلهای کی پاپ هم این گردنبندها رو گردن انداختن و بازم اگه به شیپ این آیدل ها نگاه کنین شیپ های گی بینشون زیاده... .
[حرف آخر]
در انتها باید بگم من برای نوشتن این متن وقت گذاشتم و تحقیق کردم اما و با وجود نشانه های زیاد و حدس و گمان هایی که خیلی از گیمرها در این باره دارن، گی بودن یا نبودن هوارانگ نه تایید شده نه رد.

نکته: این موضوع بیشترین موضوعی بود که اعضای کانال دوست داشتن دربارش بدونن و برای همین نوشتمش. بگذریم که بخاطرش چقدر بهم توهین کردن! حالا خوبه که منبع هم آوردم و از خودم هم ننوشتم...