برای خوندنش برید ادامه
اگه بده به بزرگی خودتون ببخشید دیگه...حوصله زیاد ندارم:(
کپی ممنوع
بیوگرافی آلیسا بوسکونوویچ

پروفایل
ملیت: روسی / صداپیشه ها: یوکی ماتسوکا (تکن 6، تکن 7، تکن: انتقام خونین، مبارزان خیابانی در مقابل تکن، پراجکت ایکس...) میشل ناتز (استریت فایتر در مقابل تکن) کریستینا والنزلا (تکن: انتقام خونین) / سبک مبارزه: منحصر به فرد (نبرد مکانیکی و انسان وار) / سن: ناشناخته (طراحی چهره اش 15 ساله به نظر می آید.) / تیپ خونی: برق (باتری) / علاقه مندی ها: لارس الکساندرسون، دکتر بوسکونوویچ، جین کازاما، لی چائولان، ریون، لینگ شیایو، پاندا، میهارو هیرانو، توگو / تنفرات: شرکت جی، کازویا میشیما / بازیهایی که در آنها حضور داشته است: تکن 6: انتقام خونین، تکن تگ تورنمنت 2، تکن سه بعدی، تکن رولوشن، تکن 7 / حضور های دیگر: تکن: انتقام خونین، استریت فایتر در مقابل تکن، پراجکت ایکس زون
آلیسا بوسکونوویچ شخصیت بازی تکن است که اولین بار در تکن 6: قیام خونین و پورت کنسول تکن 6 ظاهر شد.او آدمی ماشینی است که توسط دکتر بوسکونوویچ ساخته شد و قادر است از پشتش بال هایی در بیاورد و مانند جت پرواز کند و یا از سلاح اره برقی در طول مبارزاتش بهره ببرد.یکی از حرکات نابود کردن او جدا کردن سرش و انفجار آن برای حریف است، حرکتی مشابه پرتاب دستان حاوی موشک به سوی حریف.او موهای صورتی و چشمان سبز دارد.سبک مبارزه دارای حرکات پیوسته و شبیه به سبک مبارزه لیلی راچفورت است.شعار آلیسا (دختر جوان فولادی که از خواب عمیق بیدار شده است) می باشد.کاتسوهیرو هارادا سازنده تکن او را دختر  ساخته شده با شمایل دختر دکتر بوسکونوویچ توصیف میکند.با این حال نوشته های مجله او در کمپین سناریو تکن 6 به این معنی است که بخشی از او ممکن است انسان باشد.برخلاف اکثر ربات ها آلیسا دارای احساسات بسیاری است.او دختری بسیار مهربان است و مودبانه سخن می گوید و به احساسات دیگران متوجه است.او همچنین به ارزش های خانوادگی پایبند است، همانطور که به لارس می گوید نباید برای پدرش هیهاچی اسلحه بکشد.او نمیخواهد با رقبایش مبارزه کند و به آنها آسیب بزند.کاملا پیداست که او بسیار هوشمند است و اغلب در شرایط فنی و خاص صحبت می کند.در برخی موارد هنگامی که مردم آلیسا را یک ربات خطاب می کنند او این را انکار می کند و اصرار دارد که یک انسان است.هنگامی که او توسط جین فرمان داده شد نتوانست لارس را تشخیص بدهد و تمام دستورات را اجرا می کند و توانایی های کشنده را بهره می گیرد.اگرچه این به دلیل دستور باعث شده بود سپس جین به آلیسا می گوید که حالت ایمن را غیر فعال کند و سپس راه اندازی مجدد شود.
تکن 6: قیام خونین
داستان
آغازین: در میان جنگلی سرسبز یک مرکز تحقیقاتی در حال تحقیق است.این مرکز یک موسسه پژوهشی بود که به نام بوسکونوویچ مدیر آن نامگذاری شد.این تسهیلات بسیار مهم بود، چرا که خیلی از ابزارهای نظامی شرکت جی در آنجا توسعه یافتند.در هسته مرکز تحقیقاتی واقع شده اتاقی بود که بیشترین دارایی خود را حفظ کرد: یک کپسول روشن، که در آن یک دختر جوان به آرامی خوابیده بود.نامش: آلیسا بوسکونوویچ.او توسط دکتر بوسکونوویچ ایجاد شد و توسط جین کازاما به خدمت گرفته شد.
کمپین داستانی: سفر آلیسا زمانی آغاز می شود که یک مرد به نام لارس الکساندرسون او را از خواب بیدار کند.ناگهان، روبات های جک 6 شرکت جی به آلیسا و لارس حمله می کنند.سپس، بعدا در حالت بازی، آنها با لی چاولان که برادر فرزند لارس الکساندرسون هستند، ملاقات می کنند.لی علیه کازویا میشیما و شرکت G است، درست مانند لارس و آلیسا.در اواخر، مشخص می شود که آلیسا برای محافظت از جین کازاما ساخته شده است.آلیسا به لارس خیانت می کند و بعد یک جنگ بزرگ اتفاق می افتد.جین در مورد هرج و مرجی که در سراسر جهان آغاز کرده است توضیح می دهد.این یک نظریه زنی به نام زفینا بود.او گفت که جین کازاما و کازویا میشیما دو ستاره بد ژن شیطان هستند تا آزازل را بیدار کنند...او گفت که باید خط خونین خط خونی میشیما را نابود کند و جهان را از وجود آزازل نجات دهد.ناگهان، آزازل طلایی در مقابل لارس و جین ظاهر می شود.جین این را انتظار داشت و یک ضربه قوی به سمت سینه آزازل زد.با این حال، جین و آزازل به درون گودال می افتند.بعدها نینا ویلیامز درباره طرح جین برای سلطه جهانی با میشیما زایباتسو به او توضیح می دهد.لارس میشیما زایباتسو را ترک می کند و در شغل جدید خود با ریون شریک می شود.بعدها، آلیسا توسط لارس به بیمارستان منتقل شد.هنگامی که او بیدار می شود ثابت و بهتر از همیشه است.او می نویسد و می گوید: امروز پیش بینی روزی آفتابی و خوب می شود.
نکات جالب
قبل از مبارزه دکمه های مثلث، مربع و دایره را فشار دهید تا انیمیشن های قبل از مبارزه خود را ببینید، "آیا ما واقعا مبارزه کنیم؟" و "لطفا از راه من خارج شوید"، در حالی که او سرش را نگه می دارد.(تکن 6)
همچون حملات "شمشیر" یوشیمیتسو، حملات "اره برقی" آلیسا نیز قابل انفجار است.(تکن 6)
تکن 7
داستان: ربات ساخته شده توسط دکتر بوسکونوویچ به عنوان محافظ برای جین کازاما ساخته شده است.بوسکونوویچ طراحی او را از دختر خود الهام گرفته است.توانایی مبارزه آن بسیار زیاد است.او می تواند حملات با تحرک بالا را با استفاده از موشک ها و موتورهای برافراشته انجام دهد.
حماسه میشیما: بعد از پایان کمپین سناریو، آلیسا هنوز در آزمایشگاههای بنفش است که توسط لی چاولان مرمت شده است.هنگامی که او از خواب بیدار می شود، او بلافاصله لی را می بیند و او را به عنوان یک موجود خصمانه متهم می کند.او با حمله به او و شکستش قادر به یادآوری وقایع قبل از تکن 7 می شود.هنگامی که صحبت شان به پایان می رسد، نیروی تکن به آزمایشگاه های ویولت حمله می کند، و آلیسا به لی در دفاع از ساختمان کمک می کند.با یاد آوری گذشته، او با خوشحالی با لارس متحد شد، اما هنگامی که نیروهای تکن برای دستگیری جین کازاما ناخودآگاه حمله می کنند، لارس تصمیم می گیرد با منحرف کردن نیروی اصلی واحد مهاجم، در حالی که آلیسا جین را می رباید، کمک کند.در عوض، آلیسا به نینا ویلیامز بر می خورد.پس از وقفه ای طولانی، مبارزه آنها توسط لی و لارس قطع می شوند، که به آلیسا و نینا می گویند که جین اکنون از منطقه رفته است...
تکن تگ تورنمنت 2
داستان
طی درخواستی رباتی در آزمایشگاه دکتر بوسکونوویچ به منظور محافظت از جین کازاما ساخته شد.از آنجا که هیچ دستورالعملی در ظاهر وجود نداشت، دکتر بوسکووویچ دختر گمشده خود را الگو کرد.اگر چه آلیسا به طور معمول مهربان است، اما می تواند به دستگاه قتل عام برای رسیدن به دستورات جین تبدیل شود.
تکن انتقام خونین
این فیلم بین رویدادهای تکن 5 و تکن 6 اتفاق می افتد. آنا ویلیامز برای  نینا ویلیامز تله گذاشته است و نینا در حال حاضر با رئیس جدید میشیما زایباتسو ، جین کازاما کار می کند.از سوی دیگر، آنا برای پدر جین، کازویا میشیما و سازمان رقیبش، شرکت جی کار می کند.هر دو آنها به دنبال اطلاعاتی در مورد یک دانش آموز به نام شین کامیا هستند و آنا یک دانشجوی چینی (لینگ شیایو) را به عنوان جاسوس می فرستد. در حالی که جین یک ربات انسانی را برای یک هدف مشابه ارسال کرده است.
نکات جالب
-آلیسا توسط میشل بالی و آماندین دسپرس در تیراژ "قدرت دختر" و "فیلم کوتاه" به نمایش درآمده است.
-او پز پیروزی خاصی با جک دارد که در آن هر دو پرواز میکنند.(تکن تگ تورنمنت 2)
-او پارتنر لارس الکساندرسون است (تکن x استریت فایتر)
-رقبای آنها ساکورا و بلانکا هستند.(تکن x استریت فایتر)
-عنوان او "لبخند رباتیک" است.(تکن x استریت فایتر)
-نام خانوادگی آلیسا به جای "Boskonovitch" به عنوان "Bosconovitch" نامنویسی شده است.
نام آلیس نامی روسی / عبری است.
-آلیسا در نبرد رقیب خود در استریت فایتر x تکن نشان داده شد که با باتری کار میکند و اگر شارژ نشده باشد، ضعیف خواهد شد.
-در نسخه کره ای تکن 6 و تکن تگ تورنمنت 2 زنجیر های اره آلیسا به پرتوهای انرژی تغییر کرده است و او نمیتواند سرش را از بین ببرد، هرچند تمام حرکاتش باقی می مانند.
-او در کنار هیهاچی ، شیایو، پاندا و کازویا همه در یک ویدیو Galaga ویژه ساخته شده توسط نامکو برای روز دروغ آوریل حضور دارد.
-اسکلت او از کاربید تنگستن ساخته شده است، در حالی که زره اش با تیتانیوم و اورانیوم ضعیف ساخته شده است.
دیالوگ ها
تکن 6: خط خونین
دیالوگ های در حین دعوا / دیالوگ های بردن
ما واقعا باید بجنگیم؟ نمی فهمم…چرا انقدر قدرتمندم؟
لطفا از سر راهم برو کنار  حالت خوبه؟
خوشامد میگم, من آلیسا هستم. حالا باید به خدمتت برسم  از چیزیکه میبینم قدرتمند ترم.
نمیخوام بهت آسیب بزنم.  خنده دار بود.
ما واقعا باید اینکارو کنیم؟ متاسفم, باید حرکت کنم.
تکن تگ تورنمنت 2
در هنگام مبارزه  دیالوگ های بردن
من آلیسا هستم, از دیدنت خوشحالم. بامزه بود.
سلام, من آلیسا هستم. حالا تو باید بمیری.
استریت فایتر x تکن
در هنگام مبارزه  در هنگام برد
باید تمام اهداف رو نابود کنم. اون یه تست استقامت بود, می بینم. به نظر میرسه تو تو تست شکست خوردی, درسته؟ (در مقابل خودش)
راجر…حالت کامل درایو فعال شده است رفتار شما با یک خانم جوان اینطور انتظار نمی رود.
لطفا از رفتار بی ادبانه خودداری کنید.
بیانیه شما در مورد داشتن یک بدن کامل با سیستم منطقی داخلی من موافق نیست.
من باید برای جلوگیری از بروز خشونت های بیشتری، شما را متوقف کنم.
من متاسفم...من هیچ اطلاعاتی درباره شخص مورد نظر شما ندارم
در واقع، سن پیری کاملا وحشتناک است. (علیه هیهاچی)
چه کسی استاد بائک است؟ (در مقابل هوارانگ)
مدل بهبود یافته شما هنوز برای طراحی من مطابقت ندارد. مطمئنا به دلیل قدرت من است.
تو چرا...؟ پردازنده های داخلی من در حال تبدیل شدن به بی ثبات...
توانایی شما برای پیش بینی الگوهای حرکت من تعجب آور است. شاید من نیاز به یکپارچه سازی دیسک سخت داشته باشم.
شما نیاز به یک مجازات مناسب دارید.
شما زخمی هستید؟ من تنها 35 قدرت داشتم...
سنسورهای داخلی من قادر به تجزیه و تحلیل درست ادویه جات مورد استفاده در آشپزی شما نیستند.
درست همانطور که من از یکی از آنها انتظار میرفتم که یک افسر پلیس فوق العاده باشد. من مجبور شدم مصرف برق خود را تا 70 درصد در برابر شما افزایش دهم.
من برخی از نوشیدنی ها را آماده می کنم. این دارو نیست، پس لطفا آرام باشید. (علیه لیلی)
من مطمئن هستم که من می توانم در مسابقه قدرت خشن برنده شوم! از آنجا که من یک انسان هستم، بعد از همه! (در مقابل ماردوک)
من مسلما یک انسان هستم با این حال، من قادر به جدا کردن دستم هستم. (در مقابل نینا)
شما در این سیاره متولد نشده اید، درست است؟ خدایا، نمی توانی چیزی را از من پنهان کنی
اگر می خواهید بزرگترین جنگنده جهان باشید، شاید بتوانم در فرستادن شما به فضای بیرونی کمک کنم.
رادار داخلی من قادر به کشف کردن بود که تنها یک، نه دو هدف در مقابل من وجود دارد. با این حال، این یک فریب هوشمندانه بود.
مشت های من خیلی سریع هستند؟ البته، این به این دلیل است که بازوی من قابل جدا شدن است. (در مقابل استیو)
بانک های اطلاعاتی من توانستند اطلاعات نبردی را در مورد شما بیابند، که نتیجه این جنگ را پیش بینی کرد.
من واقعا سخت است که نابود شوم من معتقدم که شمشیر نمی تواند من را ببرد.(در مقابل یوشیمیتسو)
روابط شخصیتی
ایجاد شده توسط دکتر بوسکونوویچ در تصویر دختر عزیزش.
ایجاد شده برای خدمت و محافظت جین کازاما.
همچنین ممکن است به نینا ویلیامز، همکار نزدیک جین که آلیسا او را به عنوان "دست راست" [جین] اشاره می کند، خدمت کند. او توسط نینا برای پیدا کردن شین در تکن: انتقام خونین هدایت شده است. (غیر کانن)
همراه با لارس الکساندرسون در جریان رویدادهای کمپین سناریو و بعد از آن به خاطر او متوقف شده است.
در پایان رویدادهای کمپین داستانی، بدنش توسط لی چاولان در سیستم ویولت مراقبت شد.
دوست شیایو در تکن: انتقام خونین.(غیر کانن)
ممکن است مربوط به سری جک باشد.