بیوگرافی کامل آزازل

بیوگرافی کامل آزازل تکن

اختصاصی طرفداران نینا ویلیامز
بیوگرافی ازازل
صداپیشه: ریچارد اپکار
وضعیت: نابود شده
گونه: اهریمن
سن: ابدی
رده: شیطان
دلیل مرگ: جین به لارس گفت که ازازل تنها توسط شخصی که ژن شیطان دارد می تواند کشته شود و جین یک مبارزه قدرتمند را به وجود آورد که باعث شد او و ازازل به یک گودال سیاه سقوط کنند.
حضور: تکن 6، تکن 6: قیام خونین
معرفی
ازازل ضد قهرمان اصلی بازی تکن 6 است او بعد از اوگر دومین ضد قهرمان بازی میباشد.ازازل استیج خود را با نام Azazel's Chamber یا اتاق ازازل دارد.ازازل بر خلاف اکثر شخصیتهای تکن عکس هنری ندارد؛ او بزرگترین و همینطور بلندترین شخصیت در کل سری است؛ به خاطر اندازه ازازل، او نمیتواند پرتاب شود اما میتواند حریف خود را پرتاب کند.اگرچه در مورد این شخصیت چیزی تایید نشده است، اما گمانه زنی های زیادی در مورد او وجود دارد.یکی از همین شایعات قوی میگوید ازازل در سلول یخی در پایان اندینگ سرگی دراگونوف در تکن 5: رستاخیز تاریکی وجود داد.
پ.ن: همون که اواخر اندینگ تو محفظه چشماش قرمز میشه احتمالا:|
در بازی تکن 6 نسخه طلایی ازازل وجود دارد؛ ازازل به نظر میرسد توانایی بهره گیری از تخته سنگ از زمین برای حمله به حریف را دارد؛ او همچنین میتواند تکه های یخ را برای حمله به حریف استفاده کند.ازازل همچنین دارای حرکاتی شبیه به باس های دیگر تکن است، مانند حمله جینپاچی میشیما، توانایی لیزر شبیه به دویل، فرشته و حملات دویل جین... .ازازل میتواند تبدیل به توپ شده و خود را برای حمله به حریف به طرف او بغلتاند.او همچنین دارای حمله شلاق زدن با دم است که حرکتی شبیه راجر جونیور محسوب میشود.این احتمال است که ازازل مسئول شروع ژن شیطان در خانواده میشیما باشد.ازال اولین بار توسط لارس الکساندرسون شکست خورد و بعدتر توسط جین کازاما شکست داده و کشته شد.ازازل دومین ضد قهرمان بازی بعد از اوگر است که رابطه خونی با خانواده میشیما ندارد ( اگر چه مانند آنها ژن شیطانی دارد).علیرغم تلاش های بسیاری، آزازل در نهایت به دلیل انرژی منفی تولید شده توسط جین کازاما که جهان را به هرج و مرج تبدیل کرده بود، بیدار شود تا او را نابود کند.هنگامی که ازازل بیدار شد، به مبارزه با لارس و ریون پرداخت و باخت؛ هنگامی که جین و لارس در خارج از معبد مبارزه می کنند، جین به طور کامل انگیزه هایش را به لارس توضیح میدهد، ازازل قوی تر از همیشه و قبل از انفجار از زمین زیر آن بیرون میاید.جین با این حال قدرت شیطانی میگیرد و با ازازل درگیر می شود.جین مشتی به سینه ازازل میزند و هر دو به درون گودال سقوط می کنند.نتیجه نبرد نشان داده نشده است، اما می توان به راحتی فرض کرد که آزازل یک بار و برای همیشه نابود شده است.
روابط شخصیت
جین کازاما: ازازل در پایان داستان کمپین سناریو توسط جین شکست خورد و کشته شد.
کازویا میشیما: ستاره شیطانی دوم که برای جنگیدن با جین مورد نیاز است تا باعث بیداری آزازل شود.
لارس الکساندرسون: همانطور که پائول فونیکس اوگر را در تکن 3 شکست داد، لارس هم فرم فیزیکی ازازل را شکست داد.
زافینا: او تنها محافظ اتاق سکونت ازازل بود.مهر و موم این اتاق هنگامی که او وارد آن شد شکسته شد(همانطور که در صحنه آغازین تکن 6 دیده میشود).
جولیا چانگ: او شباهات فراوانی بین ازازل و اوگر میبیند.
سرگی دراگونوف: ازازل هدف جدید دراگونوف برای بازداشت، در عوض کازویا و جین شد (همانطور که در حالت سناریو کمپین و اندینگ دراگونوف دیده می شود).
کازومی میشیما: فرض می شود که ژن شیطان کازومی در واقع از ازازل بود.
نکات جالب
-ازازل به معنای واقعی کلمه "جهنم" (עזאזל) به زبان عبری است.
-با آنکه قد و وزن ازازل ذکر نشده است، با توجه به اینکه چقدر بزرگ است، ممکن است او 10 فوت ارتفاع و حدود 1500 پوند وزن داشته باشد.
اگر با جولیا چانگ در استیج ازازل در کمپین سناریو بازی کنید، او در مورد شباهت های زیاد بین ازازل و اوگر سخن میگوید.
در تکن 6 ازازل یکی از دو کاراکتر است که انگلیسی صحبت می کند و دارای زیرنویس است و میگوئل شخصیت دیگر است.
به نظر میرسد بخشی از بدن او از سوسک ساخته شده باشد، به ویژه بازوهای او.
ازازل در بازیها سیاه است، اما در نسخه کنسول، او بنفش است.
در تکن 6، ازازل ابتدا هر دو ثانیه حمله میکند، و سپس هر ثانیه پس از اولین شکست.بنابراین، یک استراتژی ایده آل نیاز است که زمان حملات خود را فقط قبل از این فواصل تنظیم کنید.

مترجم: آلوچکا دراگونووا
خب دیگه همین بود:))
ی مقداری دخل و تصرف که چیزی نیست^^