بیوگرافی خشن و بدجنس و دوست داشتنی خودم^__^
پست ر ادیت کردم:)
بیوگرافی کامل سرگی دراگونوف
نام: سرگی دراگونوف / ملیت: روسی / وضعیت: زنده / رنگ چشم: آبی روشن / رنگ مو: سیاه / صداپیشه: کنیچی موروزومی (تکن 5: رستاخیز تاریکی، تکن 7) / سبک مبارزه: سامبو نظامی / سن: 26 (تکن 5، تکن 6، تکن تگ 2) / گروه خونی: O / قد: 190 / وزن: 89 / فعالیت: فرمانده ارتش (نیروی ویژه ارتش) / سرگرمی: آواز خواندن / طرف: بی طرف / علاقه مندی: مبارزه، دنبال کردن دستورات / تنفرات: صحبت کردن، ریون، دخالت و فضولی / نوع: انسان / حضورها: تکن 5: رستاخیز تاریکی، تکن 6، تکن تگ تورنمنت 2، تکن سه بعدی، تکن رولوشن، تکن 7، تکن فیلم، تکن موبایل
معرفی
سرگی دراگونوف (با تلفظ روسی سِرگِیی دراگونوف) اولین بار در تکن 5: رستاخیز تاریکی معرفی شد و در بازیهای بعدی تکن هم حضور داشت. او در برخورد با دشمنان سرزمین مادریش به شدت بی رحم است، دراگونوف "فرشته سفید مرگ" نامیده میشود، نه تنها برای قدرت مبارزه اش بلکه برای هراسناک بودن در میدان نبرد. او بخشی از واحد عملیات ویژه روسیه یا SPETNAZ است و نه تنها از قابلیت های سامبو، بلکه از از انواع اسلحه گرم، نارنجک و گاز اشک آور  هم میتواند استفاده کند. او وفادارانه دستورات را اجرا میکند و آنها را بدون تردید انجام میدهد. قبل از وجود موجودی ناشناخته، دراگونوف دائما در حال نبرد با ریون بود که در یکی از نبرد هایشان صورت او را زخمی و جای اسکار مانندی به چهره اش انداخته بود. شهرت مبارزه او حتی به زافینا هم رسیده است تا جایی که به برخورد قبلی این دو اشاره میکند. در نهایت دراگونوف به دنبال دستور رهبرانش به تورنمنت پنجم وارد میشود تا جبن کازاما را دستگیر کند.
به طور غیر قابل باوری، دراگونوف هیچگاه احساسات خود را نشان نمیدهد اما این باعث نمیشود از اشتباهات ریون صرف نظر کند. دراگونوف به عنوان یک سرباز ترسناک و دارای مهارت های ادراک باور نکردنی و همچنین حضور حرفه ای است. او برای سکوت عجیبش شناخته شده است و حتی یک کلمه هم در مقابل رقبایش نمیگوید! یکی از چیزهایی که درباره دراگونوف مطرح است رقابت مداوم او با ریون است، این دو با یکدیگر به سختی مبارزه میکنند و هر دو تاکتیک های خوبی در مقابل دیگری دارند.
عنوان او "فرشته سفید مرگ است."
تکن 5: رستاخیز تاریکی
آغازین
سرزمینی یخ زده، پوشیده در جنگلی در شمالگان است و در حالی که تحقیقات زمین شناسی برای آماده سازی توسعه منابع طبیعی در حال انجام است، جسمی غیر معمول در زیر خاک پیدا میشود. ارتش به زودی نیرو های ویژه را به عملیات فرا میخواند و کل منطقه مسدود میشود. سپس شی مرموز به طور محرمانه ای به مرکزی تحقیقاتی فرستاده میشود تا تحقیقات روی او صورت بگیرد. یک ماه بعد، ستاد نظامی گزارشی تحقیقی در مورد موضوعی اسرار آمیز دریافت میکند و تصمیم میگیرد تا دستور بدهد یکی از مردان ماموریتی مخفی را انجام بدهد. این مرد دراگونوف بود، یکی از اعضای برتر تیم نیروهای ویژه که در نبردهای سراسر جهانی و با عنوان فرشته سفید مرگ هراس انگیز بود. او با تکان دادن سر و بی صدا ماموریت را میپذیرد و روسیه رو به مقصد ژاپن ترک میکند.
مرحله 4 ریون: دراگونوف در حال گذر از مرحله لانه گرگها است. فرد ناشناسی میگوید: "پس تو هستی..."دراگونوف آرام سرش را بر میگرداند و ریون را میبیند که دست به سینه است. وقتی دراگونوف به طرف ریون برمیگردد، ریون به صحبت ادامه میدهد و میگوید: "از کارای تو و سازمانت خبر دارم. تسلیم شو و برگرد به روسیه." دوربین روی صورت دراگونوف زوم میکند، و او سرش را پایین میاورد و به چپ خم میکند. ریون که هنوز هم دست به سینه است میگوید: "آماده مرگ شو." بعد از اینکه دراگونوف مبارزه را میبرد ریون را در حالی که به پشت خود روی زمین افتاده است نشان میدهد، دراگونوف یکی از پاهای خود را روی سینه ریون قرار میدهد و سپس دستش را مشت میکند و دوربین آرام به او نزدیک میشود.
مرحله 8 دویل جین: دراگونوف در حال حرکت به سوی دویل جین در مرحله قصر زمستانی است. دویل جین به او میگوید که برود. دراگونوف به عکسی که در دست دارد نگاه میکند، دوربین عکس را از نزدیک نشان میدهد تا نشان دهد که چه چیزی است. به نظر میرسد تصویری از دویل جین است که از اندینگ تکن 5 او گرفته شده است. دراگونوف دستی که عکس را با آن گرفته پایین می اندازد و سپس به دویل جین نگاه میکند. پس از اینکه دراگونوف در نبرد پیروز میشود نمای نزدیکی از صورت دراگونوف نشان داده میشود که در حال دور شدن از محل است. دوربین نمای دورتری را نشان میدهد و نشان داده میشود که دراگونوف دویل جین را با شاخهایش به دنبال خود میکشد.
اندینگ: دانشمندان در حال کار برای دولت روسیه بر روی دویل جین در مخزنی از آب هستند. دراگونوف سیگنالی برای شروع به آنها میدهد. با فعال کردن مخزن، برق در مخزنی که دویل جین در آن است جریان میابد و پر از هزاران حباب میشود. دویل جین از درد فریاد میزند و چشمان شیطانی درخشانش در مخزن دیده میشود. با این حال حدس زده میشود که شیطان درون جین باشد.
تکن 6
آغازین: دراگونوف دستوراتی از فرماندگی ارتش روسیه دریافت کرد تا جسمی به نام شیطان را در ماموریتش دستگیر کند، او با موفقیت به مسابقات پادشاه مشت های آهنین 5 وارد شد اما نتوانست موجود را پیدا کند. روسیه در بی نظمی و جنگ های داخلی گسترده قرار داشت و همه بر این باور بودند که به دلیل اقدامات کاگزاران میشیما زایباتسو است. طی ماموریت، دراگونوف به مدت طولانی در سراسر کشور جنگید تا آشوب را سرکوب کند. بدون تردید از متوقف کردن دخالت میشیما زایباتسو در دولت روسیه، رهبران تصمیم گرفتند تا رهبر میشیما زایباتسو، جین کازاما را سرنگون کنند و قبل از اینکه همه چیز بدتر از این شود، جایزه ای برای سرش تعیین کنند. دراگونوف به ارتش فراخوانده شد و دستور دریافت کرد تا به مسابقات پادشاه مشت های آهنین 6 وارد شود و میشیما زایباتسو را نابود کند. دراگونوف بار دیگر به ژاپن رفت.
اندینگ: ارتش روسیه آزازل را دستگیر کرده و دراگونوف اشاره میکند تا آن را بِکِشند. ناگهان هواپیمایی دیده میشود و ریون از آن میپرد و گوی بنفش رنگی را از ازازل در میاورد و دوباره به روی هواپیما میپرد تا فرار کند، سربازان به طرفش شلیک میکنند اما دراگونوف با فشردن دکمه ای هواپیما را منفجر میکند.
-دراگونوف انیمیشن های جدیدی در تکن 6 دارد. اولین آن با فشردن 3+4 و بعد از پیروزی در یک مبارزه دیده میشود. برای آن، حریف نشان داده میشود که روی زمین بیهوش افتاده است. سپس به طور سینه خیز از سمت راست به چپ در مقابل حریف بیهوش حرکت میکند. دومین انیمیشن پیروزی او با قدم زدن های نامرتب و ظاهرا شاد و لذت بخش دراگونوف شروع میشود که در حالیکه دست به کمر دارد از حریفش دور میشود. دوربین نزدیک میشود. اگر از نزدیک بشنوید، میتوانید صدای زمزمه وار او را بشنوید. سومین انیمیشن جدید او در قیام خونین اضافه شده است و با نمای نزدیکی از صورت سرگی با همان نگاه بی احساسش شروع میشود. و به نظر میرسد برای چیزی دیر کرده است (چیزی که برایش دور کرده است معلوم نیست) سپس بر میگردد و به آرامی قدم زنان دور میشود.
-در حالت کمپین داستانی تکن 6، سرگی دراگونوف باسی در مرحله ترمینال کانتینر 7 است.
-در حالت کمپین داستانی تکن 6، دراگونوف معمولا ساکت باقی میماند و بی اعتنا به کسانی که ممکن است با او حرف بزنند با "..." شرح داده میشود. او گهگاهی با حریفانش که در "کانتینر ترمینال 7" با آنها رو در رو میشود صحبت میکند، مثلا ریون.
وقتی به عنوان دراگونوف بازی کنید، اولین باری که او صحبت میکند در ابتدای مرحله ریون است، که به طور غافلگیرانه میاید و همکار او، آلیسا را شگفت زده میکند. در این چندباری که صحبت میکند، گفته هایش همیشه کوتاه و خالی از احساس هستند.
-اولین حریف های دراگونوف در مد آرنا تکن 6، ادی گوردو و نینا ویلیامز هستند.
-دراگونوف انیمیشن پیش از مبارزه جدیدی در تکن 6 دارد که در آن هنگامی که دراگونوف به رقیبش نزدیک میشود دوربین روی صورت او متمرکز میشود، سپس دوربین پایین میاید تا تمام بدنش را به جز پایین پاهایش نشان بدهد. سپس دوربین به طرف بالاتنه دراگونوف حرکت میکند و او آماده مبارزه میشود.
تکن 7
داستان: سرگی دراگونوف به دستور ارتش وارد مسابقات پادشاه مشت های آهنین شد. در اولین مبارزه تعیین شده خود، زنی به دنبال او ظاهر شد. چیزی در مورد او عجیب بود...مدت زیادی نگذشت تا دراگونوف بفهمد او کیست و وقتی برای آمادگی در جنگ هدر نداد...
اندینگ: دراگونوف در مقابل مستر ریون ایستاده است، او دستور میکند تا تانک به او شلیک کند. سپس خندان از نتیجه انفجار دیده میشود.
تکن تگ تورنمنت 2
سرگی دراگونوف به عنوان شخصیتی قابل بازی در تکن تگ تورنمنت (غیر مرتبط با داستان اصلی تکن) حضور دارد.
داستان: به عنوان بخشی از واحد نظامی روسیه، دراگونوف شهرت وحشتناکی در میدان های متعدد نبرد دارد و مشهور به فرشته مرگ سفید است. او این شهرت را بخاطر مهارت هایش در مبارزه دریافت کرده است. روسیه به علت جنگهای داخلی و اختلالات مدنی در آشوب کامل قرار داشت و همه معتقد بودند که دلیل آن، اقدامات پنهانی کارگزاران میشیما زایباتسو است. دراگونوف طی دستوری برای سرکوب اغتشاشات داخلی در سراسر کشور جنگید اما بعد از آن توسط فرماندهی ارتش روسیه فراخوانده شد و دستور دریافت کرد تا میشیما زایباتسو را نابود کند.
اندینگ: دراگونوف وارد اتاقی با جعبه ای از دکتر بوسکونوویچ میشود. معلوم میشود جعبه دارای قطعاتی برای سرهم کردن آلیسا به همراه کتابچه ای راهنما است. دراگونوف برای اولین بار بدن آلیسا را روی پاهایش میگذارد، اما هنگامی که میخواهد سرش را به روی گردنش بگذارد بالا تنه اش می افتد. دراگونوف موقتا سر آلیسا را روی پاهایش میگذارد تا اره برقیها را به دستان آلیسا وصل کند. او بالها را به بالاتنه آلیسا میچسباند و به عقب هل داده میشود. بعدا میفهمد که سر آلیسا روی پاهایش گیر کرده است و در حین کلنجار رفتن با آن، دکمه ای در پای آلیسا پدیدار میشود، دراگونوف با نگاهی به دفترچه راهنما دکمه را میزند که زدن آن با انفجار در اتاق همراه است.
تکن رولوشن
دراگونوف در بازی رایگان تکن رولوشن به عنوان شخصیتی قفل حضور دارد، او در آپدیت 16 جولای 2013 ب بازی اضافه شد. 
تکن 2010
دراگونوف در فیلم تکن 2010 حضور دارد و متاسفانه توسط برایان فیوری حین مبارزه در نیمه نهایی و هنگامی که کازویا دستور میدهد رقبا تا پای مرگ بجنگند کشته میشود. 
نکات جالب
-شهرت او همانطور که در آغازین شرح داده میشود "فرشته سفید مرگ" است.(تکن 5: رستاخیز تاریکی)
-با وجود ساکت بودن، سازندگان تکن در مصاحبه ای اعلام کردند که دراگونوف مشکلی در صحبت ندارد و به اصطلاح "لال" نیست. فقط نمیخواد صحبت کنه، و خارج از میدان نبرد هم از آواز خوندن لذت میبره.
-نام دراگونوف برگرفته از رایفل سازان روسی، سرگی سیمونوف و یوگنی دراگونوف است، که اسلحه ای به نام س و د دراگونوف ساخته بودند.
-همچنین اسم او میتواند برگرفته از سامبوکار معروف سرگی خاریتونوف باشد.
-دراگونوف و نینا دارای شباهات یکسانی هستند، هر دو سرد، بی احساس، و همیشه ماموریت را در اولویت خود قرار می دهند.
-دراگونوف یکی از دو شخصیتی هست که برای حکومت و یا ترجیحا کمپانی نامعلومی کار میکند، دیگری لی وولونگ هست.
-چهره دراگونوف شباهت اندکی به تیل لیندرمن، وکالیست گروه متال آلمانیِ رمشتین دارد.
-همچنین چهره او شباهتی هم به ادوارد دست قیچی از فیلمی به همین نام و با بازی جانی دپ دارد.
-قد او 6 و 3 فوت است اما در نظر کوتاه تر میرسد (در مبارزه با لیلی میتونید احساس کنید) و این به دلیل فرم بدن او در طی مبارزه ست که باعث میشود کوتاه تر به نظر برسد.(تکن 5: رستاخیر تاریکی)
-شما میتوانید لباس جوکر را به او بپوشانید.(تکن 6).
-آیتم حرکتی او شلیک به حریف با یک نارنجک انداز است.(تکن تگ تورنمنت 2)
-او تگ ویژه ای با برایان فیوری دارد. او "Blizzard Rush" را اجرا میکند و برایان  خندان در صحنه قدم میزند و "Chain Of Misery" را اجرا میکند.(تکن تگ تورنمنت 2)
-او پز پیروزی ویژه ای با آلیسا دارد که در آن آلیسا به او نزدیک میشود، اما سرش میفتد و دراگونوف را سورپرایز میکند.(تکن تگ تورنمنت 2)
-در بتای آرکید تکن 6 نام او Dragnov نوشته شده بود که یک غلط املایی محسوب میشود.(تکن 6)
-اولین حریف های دراگونوف در مد آرنا تکن 6، ادی گوردو و نینا ویلیامز هستند.(تکن 6)
روابط شخصیت
-او بارها با ریون مبارزه کرده است و به نظر میرسید دلیل اسکار صلیبی شکل روی صورت ریون باشد.
-فرستاده شد تا دویل جین را برای تیم تحقیقاتی روسیه ببرد.
-در تکن 6 فرستاده شد تا به میشیما زایباتسو نفوذ کرده و جین کازاما را دستگیر کند.