چگونه مثل لارا کرافت باشیم
در ادامه مطلب یاد میگیریم چگونه مثل لارا کرافت در توم ریدر 2013 باشیم
چگونه مثل لارا کرافت باشیم
چطور مثل لارا کرافت در توم ریدر 2013 به نظر برسیم؟
1-بازوهایتان را قوی کنید
چگونه مثل لارا کرافت باشیم
لارا کرافت میتواند از دیوار و هر لبه ای بالا برود، و به خاطر این است که دستانی دارد که به حد کافی قوی هستند.بارفیکس، بالا رفتن از موانع، کشیدن خود به بالا و هل دادن می توانند بازوان شما را قوی کنند.البته به شرط آن که زیاد به خودتان فشار نیاورید.
2-به پاهایتان انعطاف بدهید
چگونه مثل لارا کرافت باشیم
لارا کرافت به خوبی می تواند بدود، بپرد، پشتک بزند и...کلید این کار پاهای قوی اوست.ورزش های زیادی میتوانید در این راستا انجام بدهید: انجام ورزش هایی که پاهایتان را قوی میکند، از نردبان و مکان های مخصوص بالا رفتن ...یادتان نرود که پریدن هم ایده خوبی ست.
3-روی عضلاتتان کار کنید
چگونه مثل لارا کرافت باشیم
داشتن عضلات به راحت بالا رفتن شما کمک بزرگی میکند.لازم نیست حتما سیکس پک داشته باشید، داشتن عضلات طبیعی بهترین انتخاب است.بگذارید مثالی برایتان بزنیم: روی زمین دراز بکشید و از کسی بخواهید بایستد، سرتان را بین پاهایش قرار بدهید سپس، به پاهایش فشار بیاورید و سعی کنید بلند شوید.شخصی که کمکتان می کند باید پاهایتان را نگه دارد، نباید زمین را لمس کنید، این یکی از بهترین تمرینات برای برجسته سازی عضلات شکم است که به راحتی میتوانید انجام دهید.
4-یوگا بیاموزید
چگونه مثل لارا کرافت باشیم
یوگا ورزش قدرتمندی است.به این دلیل که تمام وجود انسان را درگیر خودش میکند و بهترین روش برای داشتن دستان و پاها و بدن عضلانی است.
5-دویدن را تمرین کنید
چگونه مثل لارا کرافت باشیم
دویدن آهسته بهترین روش برای تمرین و سریع دویدن است.
6-سالم میل کنید
چگونه مثل لارا کرافت باشیم
برای صبحانه، یک لیوان شیر و تکه ای پنیر و موز و یک سیب گزینه خوبی است.چیزی که مهم است این است که از میوه ها در اول روز استفاده کنید.برای نهار باید بشقابی مخلوط سبزیجات و مواد مغذی نظیر گوشت در بشقاب داشته باشید، این بهترین راه برای تامین انرژی در طول روز است.برای شام هم سوپ یا هر چیز دیگری که نظیر سبزیجات که سبک هم باشد بخورید.هیچوقت در هنگام شب گوشت نخورید.این ها بهترین شیوه برای داشتن رژیم مناسب است.
7-پوشش خودتان را انتخاب کنید
چگونه مثل لارا کرافت باشیم
حالا یاد گرفته ایم که چگونه بدنی مثل لارا داشته باشیم و وقت آن رسیده است که به نوع پوشش او دقت کنیم.اول از همه یک تاپ آبی کمرنگ بپوشید و بعد شلوار قهوه ای.می توانید جزئیات بودن در جزیره را حذف کنید چرا که اینها تنها جزئیات بازماندن در جزیره است.کمربند تیره ای ببندید و سپس، چکمه های قهوه ای تیره را به پا کنید.میتوانید یک باند روی دست راستتان و پای چپتان ببندید.در نهایت یک دستبند به دست راستتان بیندازید.
8-یک سلاح به دست بیاورید
چگونه مثل لارا کرافت باشیم
اول از همه باید توجه اصلی خود را روی سلاح اصلی لارا یعنی کمان معطوف کنید.سپس یک شاتگان، رایفل، اسلحه دستی به اضافه وسیله صخره نوردی به دست بیاورید.اگر دوست داشتید می توانید یک بی سیم هم به مجموع آیتم های خود اضافه کنید.
9-به آرایش صورت و موها دقت کنید
چگونه مثل لارا کرافت باشیم
موهایتان را دم اسبی ببندید، خطی در ابروی خود بیندازید.لب های لارا کرافت براق هستند، میتوانید از کمی رژ بی رنگ برای براق کردن لب های خود استفاده کنید.همچنین می توانید با گریم برای خود کمی خراش و خون ایجاد کنید.
10-شجاع باشید
چگونه مثل لارا کرافت باشیم
لارا کرافت برای نجات دوستانش حتی حاضر است قربانی بشود.او به هیچ وجه نمی گذارد دوستانش کشته شوند.او از مرگ ترسی ندارد و تمام تلاشش را میکند تا دوستانش در امنیت باشند.لارا کرافت برای زندگی خود و دوستانش می جنگد.یاد بگیرید مثل او باشید، و از دیگران حمایت کنید.
11-کنجکاو باشید
چگونه مثل لارا کرافت باشیم
لارا کرافت به دنبال پاسخی برای سوالاتی است که ذهنش را مشغول کرده است.او می گردد و می گردد تا پاسخ ها را پیدا کند.
-من به سوال ها نیاز دارم، من به پاسخ ها نیاز دارم
(لارا)
12-باشکوه باشید
چگونه مثل لارا کرافت باشیم
لارا کرافت همیشه می داند چطور از پس مشکلاتش بر بیاید.سخت فکر می کند و می گردد و شما مطمئن هستید که بالاخره موفق می شود.
13-اعتماد به نفس داشته باشید
چگونه مثل لارا کرافت باشیم
لارا کرافت می خواهد جواب معما ها و عجایب را بداند تا به هدف خود برسد...او می داند و باور دارد که می تواند این کار را بکند.به خودتان مطمئن باشید.هیچ چیز غیر ممکن نیست.
-می دانم می توانم انجامش بدهم
(لارا کرافت)
14-هدف تعیین کنید
چگونه مثل لارا کرافت باشیم
به همه نشان بدهید که قصد دارید به اهداف بلند خود برسید.از مبارزه نترسید.لارا کرافت را به یاد بیاورید که چقدر جنگید تا زنده ماند.او می خواست که زندگی اش را نجات بدهد.خجالت نکشید، اگر چیزی برای گفتن دارید در ابراز آن احساس شرم نکنید.به غیر از اینها، این چیزی است که شما می خواهید، درست است؟ فراموش نکنید که به سوی پیروزی و افتخار بدوید...
15-فرهنگ عالی داشته باشید
چگونه مثل لارا کرافت باشیم
زبان های دیگر را بیاموزید.درباره افسانه ها بدانید.به خرابی مکان های باستانی بیندیشید و به چنین مکان هایی بروید.در اینترنت به دنبال جزئیات و شگفتیهای دنیا بگردید و به دنبال گذشته ای در پس آنها باشید.فقط به اطلاعات اینترنت قانع نباشید و از کتاب های مفید در این زمینه هم استفاده کنید.
توجه
چگونه مثل لارا کرافت باشیم
-بدنتان را از آب پر کنید، نه تنها آب آشامیدنی بلکه از آب میوه ها و سبزیجات
-هیچگاه برای همیشه یک نوع غذا را نخورید.در این صورت بدنتان قادر به دریافت مواد مغذی نخواهد بود.تنها به یاد داشته باشید که در صبحانه از میوه ها استفاده کنید، در نهار از گوشت و سبزیجات بهره ببرید و برای شام هم غذای سبک و کم کالری
-فهم خود را بالا ببرید، لارا کرافت خیلی باهوش است، جزئیات وقایع را به خوبی به یاد دارد، مکان ها و زبان ها را و همچنین آماده است تا چیز های جدید بیاموزد و از دانسته هایش در روبرو شدن با مشکلات استفاده میکند.
هشدار
چگونه مثل لارا کرافت باشیم
-انجام این مراحل به معنای این نیست که شما می توانید مثل سارا بکمن بشوید! این فقط درباره این است که چطور یک تیپ و شکل بدنی عالی همچون لارا کرافت داشته باشید.
چیز هایی که نیاز دارید
-دستبند
-نوار باندپیچی
-کمان
-رایفل
-شاتگان
-اسلحه دستی
-وسیله صخره نوردی
توجه: استفاده و هر گونه کپی از این مطلب با ذکر منبع